اخبار روز دنیای بازی, بازی ها, مقالات

Rainbow Six Quarantine معرفی شد.

Rainbow Six Quarantine

بدون شک یوبی‌سافت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین استودیوهای بازیسازی در قرن حاضر می‌باشد. استودیویی که در طول سالها با انتشار فرانچایزها و عناوین مختلف، از سری Prince of Persia و Assassin’s Creed گرفته تا Watch Dogs و تاکتیکال شوترهایی مثل Rainbow Six، بازیچی های سراسر دنیا را ساعتها پای کنسول یا کامپیوتر شخصیشان میخکوب کرده است. امسال هم این استودیوی فرانسوی با عناوین مختلف و جدیدی پا به رویداد E3 گذاشت که البته بسیاری از آنها به واسطه‌ی اطلاعاتی که از چند هفته قبل منتشر شده بود قابل حدس بودند. اما در این بین عناوینی هم حضور داشتند که کمپانی، تمام سعیش را کرده بود که هیچ خبری از آنها منتشر نشود تا طرفداران خود را شگفت‌زده کند.

نسخه‌ی جدید Rainbow Six با داستانی متفاوت

شب گذشته و در جریان کنفرانس یوبی‌سافت، نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب Rainbow Six، با عنوان Rainbow Six Quarantine در حالی معرفی شد که شاید حتی خوشبین‌ترین طرفداران این استودیو نیز توقع معرفی چنین عنوانی را نداشتند. پس از معرفی بازی و پخش تریلری کوتاه، استودیو توضیحات درباره‌ی آن را اینطور ادامه داد که بازی در دنیای Rainbow Six و در آینده‌ای به وقوع می‌پیوندد که بقای نسل بشر توسط انگلی فضایی و خطرناک تهدید می‌شود و وظیفه‌ی از بین بردن این تهدید و برگرداندن وضعیت به حالت عادی، بر عهده‌ی اعضای تیم Rainbow می‌باشد.

به گفته‌ی سازندگان بازی، تجربه‌ی Rainbow Six Quarantine برخلاف عناوین متعدد شوتر در سبک PvP، حالتی از Co op در سبک PVE را ارائه می‌دهد و در فضایی آشفته که همه چیز در معرض خطر از دست رفتن قرار دارد، مهارتهای تیراندازی و زنده ماندن شما را به عنوان یک بازیچی محک می‌زند. همچنین گیم پلی بازی به گونه‎‌ایست که هر بازیچی به همراهی دو نفر دیگر و با تشکیل تیمی سه نفره به نقاط قرنطینه شده حمله می‌کنند تا شرایط را برای بقای بشریت تغییر دهند.

ساخت این پروژه بر عهده‌ی یوبی‌سافت مونترال و تیمی متشکل از توسعه دهندگان سابق بازی‌های For Honor، Ghost Recon و بسیاری عناوین دیگر می‌باشد و اوایل سال میلادی آینده یعنی 2020 برای پلتفرمهای Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

شما بازیچی های عزیز میتوانید از طریق آپارات بازیچی تریلر این بازی را تماشا کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *