Fortnite, اخبار روز دنیای بازی, مسابقات و رویدادها

Fortnite اعلام کرد مسابقه ی ویژه و جدید با نام Secret Skirmish اولین رویداد بزرگ سال خواهد بود.

fortnite

پس از اعلام دیروز،Epic Games امیدوار بود که ثبات بیشتری برای مسابقات رقابتی فورتنایت در سال 2019 به دست بیاورد.حال امروز Epic Games اعلام کرده که Secret Skirmish اولین رویداد بزرگ سال خواهد بود.

Secret Skirmish،یک رویداد دعوت دو روزه که شامل بازیکنان برتر از مسابقات ویژه ی گذشته ی فورتنایت است،در ماه آینده برگزار خواهد شد.رقابت برای به دست آوردن 500,000 دلار جایزه ی نقدی است !!این رویداد در روزهای 14 و 15 فوریه در مکان هایی که هنوز نامشخص ست برگزار می شود و از”کانال های رسمی” بازی پخش خواهد شد.بازندگان این رویداد دچار دلشکستگی دوچندان خواهند شد چون همانطور که نمیدانید،14 فوریه روز ولنتاین یا روز عشق هم هست!!

خیلی از استریم چی ها از همین الان دلشان ترک برداشته ، چون فورتنایت هنوز آن ها را دعوت نکرده!! ( واقعا هم جای تعجب داره !!)

در حقیقت، Epic گفت که این رویداد برای کمک به آمادگی تیم پخش آن،برای مسابقات جام جهانی این بازی شکل گرفته و 100 میلیون دلار برای رویدادهای سازمان یافته و مسابقات در طی امسال هزینه خواهد کرد.در نتیجه می توان فهمید که استودیو میخواهد هرچیزی درست و طبق برنامه جلو برود!!

 

 

 

یک دیدگاه در “1”

  1. amiryari گفت:

    خیلی هم عالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *