WorldOfTanks, بازی ها

ورود تانک لول 10 چیفتن MK.6  به بازی WOT : BLITZ  !!!

ورود تانک لول 10 چیفتن MK.6  به بازی WOT : BLITZ  !!!

title pic

در نمای بیرونی ، حالت خوابیده و کم ارتفاعی دارد ، گویی مانند دماغه کوسه ای غول پیکر می ماند. یک برجک بسیار مجهزشده برای تمامی انواع مبارزه ، گان یا لوله توپ دراز با کالیبر بالا ، پوششی از نوع عایق حرارتی که برای توپهای شلیک شده دشمن نوعی علامت سوال ایجاد میکند. در فضای داخلی شاهد ادوات و تجهیزاتی هستیم که بسیار از زمانه خویش به پیش بودند. در ادامه بیشتر با خصوصیات این تازه وارد تیر 10 انگلیسی کلاس سنگین به بازی آشنا میشویم.

 تانکچی ها ، کت و شلوار مخصوص مامورهای ویژه را به تن کنید و برای فرماندهی تانک چیفتن آماده شوید. 


نکته : این تانک تا 18 خرداد در جعبه های حاوی شانس دریافت تانک چیفتن به همراه تجهیزات و لوازم کامل آنلاک شده آن در فروشگاه داخل بازی به همراه جوایز دیگر برای خریدن موجود میباشد.

(لازم به ذکر است که با خرید حدودا 5 جعبه شانس احتمال دریافت این تانک وجود دارد.ارزش خریداری 5 جعبه شانس این تانک حدود 50 دلار آمریکا میباشد).

 

تصاویر بالا مربوط به استتار افسانه ای تانک چیفتن ام کی 6 میباشد. استتاری که روی بدنه تانک به شکل استتارهای شهری و مخصوص درگیریهای درون شهریست و برجک تانک را به شکل پرچم انگلستان رنگ میکند.

بازیکنان میتوانند این استتار را که مانند سایر استتارهای افسانه ای تانک های دیگر بازی علاوه بر 2% افزایش شانس دیده نشدن از راه دور توسط دشمن نام تانک را نیز درون بازی تغییر میدهد و به چیفتن رویال نامیده میشود.

شما میتوانید این استتار را با قیمت 2840 سکه طلای داخل بازی تهیه کنید.

 

 – یک تانک همه کاره سنگین با قدرت آتش و تخریب بالا در مقیاس 1 دقیقه ای ، نهایت نفوذپذیری تیرها در کلاس خود و قدرت مانور بی نظیر میباشد. chieftain MK.6 در بازی ، تانک اصلی میدان نبردهای انگلستان –  

در جدول زیر میتوانید اطلاعات و خصوصیات این تانک را به صورت کامل مشاهده کنید.


 اما عکسها هیچ وقت نمیتوانند خصوصیات یک تانک را بطور واقعی بیان کنند. در دید اول ، قطر زره جلوی این تانک فقط 127 میلیمتر میباشد که برای یک تانک سنگین لول 10 اصلا کافی بنظر نمیرسد ولی با بررسی دقیق تر و با دیدن زاویه گردن و صورت این تانک متوجه خواهیم شد که در بعضی نقاط قطر این زره به 400 میلیمتر هم میرسد.

در طراحی این تانک ، راننده به حالت نیمه خوابیده و در قسمت جلویی تانک قرار میگیرد و محل قرارگیری بقیه پرسنل تانک در برجک میباشد. چه طراحی این اجازه را میدهد که همزمان با تعبیه جایگاه مناسب برای راننده زیر زره جلو با توجه به شیب زیاد این زره که توانایی کمانه دادن بسیاری از گلوله هایی که از روبرو می آیند را دارد.چنین عملکردی داشته باشد؟!

 

احتمالا تانکچی های با تجربه میگویند : به راحتی صفحه زیرین جلوی تانک رو میشه مورد هدف قرار داد و شلیک موفق داشت !  بله ، حق با آنهاست ، زره زیرین این تانک مانند بسیاری از تانکهای دیگر به راحتی مورد اصابت گلوله قرار میگیرد همچنین دیواره های نازک بقل این تانک اجازه آن چنان زاویه دادن و کمانه دادن گلوله را ندارد . اما یک شانس به این تانک مبارز دهید تا موقعیت مناسب برای شلیک را پیدا کرده و جایگاه خود را تنظیم کند ، حالا است که تمام نکته ها در ارتباط با زره ضعیف را فراموش خواهید کرد.

  البته که این تانک نیازی به زره خیلی قطور هم ندارد برای اینکه اصولا برای شلیک از یک محل اختفای دور و مخفی طراحی شده است . زیرا که درجه منفی تنظیم لوله این تانک ( مقدار پایین آمدن لوله نسبت به خط افق ) به منفی 10 میرسد که عدد خیلی بالایی است برای تانکها و این بدان معنی است که چیفتن میتواند در ارتفاع ایستاده و بدون اینکه قسمت های زیادی از آن در تیررس دشمن قرار بگیرد فقط با نمایان شدن بخشهای غیرقابل نفوذ برجک خود ، دشمن را به آتش بکشد.

 

اسلحه این تانک نفوظی برابر با 260 میلیمتر را داراست و مقدار 400 واحد صدمه را در هر بار شلیک به تانک دشمن وارد میکند.میزان صدمه و تخریب این تانک در دقیقه میزان 2780 واحد است که با بستن تجهیزات کامل و استفاده از جیره مناسب برای پرسنل به 3000 واحد در دقیقه میرسد. به نظر کسی حاضر به ایستادن در مقابل چنین قدرت آتشی نیست.

چیفتن تنها تانکی مناسب گرفتن موقعیت و شلیک در وضعیت ثابت نیست بلکه به علت بهره گیری از اسلحه بسیار دقیق و زمان هدف گیری بسیار کوتاه ، این تانک میتواند در حال حرکت با نهایت سرعت نیز شلیکهای دقیقی داشته باشد.

اسلحه چیفتن یکی از اولین ها در نوع خود میباشد که در کاور حرارتی قرار گرفته و باعث میشود تا دقت هدفگیری تانک مقابل در مقابل این تانک پایین می آید.

چیفتن تانکی سرعتی در نوع خود میباشد. قدرت موتور بالای این تانک تضمین کننده شتاب بالا و رسیدن به سرعتهای بالا در همه انواع زمینهاست . مانور پذیری بالای این تانک و سرعت بالای چرخش برجک این تانک او را به رقیبی سر سخت حتی برای تانکهای متوسط تبدیل میکند.ممکن است تانکهای متوسط یا سبک شاید خیال دور زدن و چرخیدن دور تانک سنگین شما را داشته باشند اما به زودی حسرت خواهند خورد.

نکته : این تانک یک تانک پرمیوم نیست و سوددهی آن مانند سایر تانکهای لول 10 میباشد.

 

 

  نویسنده و تهیه کننده : تیم وبسایت بازیچی 

  BAZICHI.NET

 

 

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه در “1”

  1. اکو گفت:

    بسیار عالی و به درد بخور ، من مدتها دنبال منبعی قابل اطمینان برای اخبار این بازی بودم که این سایتو پیدا کردم..خیلی ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *