همه چیز درباره بازی‌های آنلاین

بازیچی جامع‌ترین پلتفرم برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک

و معتبرترین مرجع خبری، آموزشی و استریمینگ بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیک برای مخاطبان حوزه صنعت گیم

درباره بازیچی

ایده ی اصلی بازیچی برگرفته از دغدغه های  ذهنی محمد مهدی پورداد بنیانگذار بازیچی است، وجود خلا شدید در حوزه بازیهای رایانه ای و ورزش‌های معنوی خصوصا بازی های رایانه ای آنلاین در کشور به شدت احساس میشد، لذا بازیچی شکل گرفت تا حد زیادی از این کاستی ها را جبران نماید. بازیچی در اسفند ماه سال 1396 از ایده به اجرا درامد، هسته ی اصلی بازیچی از افراد حرفه ای و متخصص در حوزه های مربوط به ورزش های الکترونیک تشکیل شده است که هر کدام دارای مهارت در یک یا چند بخش در زمینه ی بازی های رایانه ای هستند و دلیلی که باعث همبستگی بیشتر اعضا گردیده، دوستی دیرینه و وجه مشترک گیمر حرفه ای بودن بین تمامی آنهاست.

از سوی دیگر بازیچی سعی میکند غیر از برگزاری مسابقات در تمام حوزه های مربوط به ورزشهای الکترونیک مخاطبان و مشتاقان این رشته ها تغذیه نماید، از جمله فعالیت های بازیچی در این زمینه ساخت برنامه های آموزشی متنوع در قالب ویدئو، متون نگارشی و پادکست های گوناگون است که این فرایند از طریق وبسایت و کانال شبکه های اجتماعی بازیچی در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد.

علاوه بر آموزش بازیچی با بازتاب اخبار دنیای بازی های رایانه ای سعی میکند تمام مخاطبان خود در جریان وقایع جاری در دنیای بازی های رایانه ای قرار دهد و اطلاعات مخاطبان خود را به روز نگه دارد.

بازیچی از ابتدای تولد خود تا به امروز فراز و نشیب های بسیاری را پیموده و در مسیر خود رشد چشمگیری داشته است. به نحوی که امروزه بازیچی به عنوان جامع ترین پلتفرم برگزاری مسابقات ورزش های الکترونیک در ایران به فعالیت میپردازد و با تشکیل جامعه ای از گیمر های حرفه ای سعی در تغذیه مناسب و ارائه خدمات متعدد به آنها را دارد.

این خدمات در ابتدا شامل برگزاری مسابقات حرفه ای در سطح داخلی و بین المللی بوده که باعث افزایش انگیزه بین مخاطبان بازی های رایانه ای و افزایش نشاط بین این قشر میگردد.

ما را در شبکه‌های استریم دنبال کنید…

twitch
youtube
aparat

مخاطبان بازیچی تا اکنون

بازیچی  تمامی ابعاد بازی های رایانه ای را پوشش میدهد که از جمله میتوان به پرداختن به مسائل روز دنیای بازی های آنلاین مانند “استریم”  اشاره کرد. بازیچی با تدارک سرویس “غول” به آدرس ghool.tv تقریبا تمام ابزار لازم برای استریم کردن را در اختیار مشترکین آن قرار داده است و افراد با استفاده از این پلتفرم میتوانند به راحتی وارد دنیای استریم شوند و از آن لذت ببرند.

15 بازیچی‌ها
4 استریم‌ها
386 مسابقات
275 ویدیوها
255 رویدادها
156 بازی‌ها

سرویس‌های بازیچی تاکنون

بازیچی تمام سعی خود را میکند تا در هر زمینه‌ای از گیمر ایرانی و صنعت گیم ایران حمایت کند و باعث تسهیل مسیر پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه های داخلی و خارجی در صنعت بزرگ ورزشهای الکترونیک گردد.
bazichi

بازیچی

جامع‌ترین سایت برگزاری مسابقات

ghool

غول

کاربردی‌ترین ابزار استریمرهای ایرانی