DOTA2اخباربازی هامسابقات بین المللی

معرفی The International 2018 – Battle Pass

معرفی بتل پس اینترنشنال 2018

با نزديك شدن به فصل تابستان Battle Pass امسال The International 2018 منتشر شد.اين Battle Pass كه شامل ويژگى ها و mode هاى مختلفى مى باشد در دو قيمت 9.99 و 36.99 دلار عرضه شد و طبق سنت هر سال ٢٥٪‏ از اين مبلغ مستقيما به خزانه ى جوايز TI2018 واريز مى گردد.امسال تنها در ٢٤ ساعت اول از عرضه ى Battle Pass جايزه به مبلغ ٥،٦٦٢،٢٨٢ دلار آمريكا رسيد كه ٧٩٧،٢١٦ دلار نسبت به سال پيش افزايش داشته است.لازم به ذكر است كه در لحظه ى نگارش اين متن خزانه ى جايزه ى امسال به مبلغ ٦،٨٠٦،٧١٨ دلار رسيده است.
و اما ويژگى هاى جديد Battle Pass امسال شامل گنجينه هاى مختلف همراه با ست هاى immortal براى هيرو هاى متفاوتى مى باشد.همچنين شامل چند Mode جديد و چند تغيير ظاهرى ريز و درشت است كه با هم مهم ترين آنها را نگاهى مى كنيم.

‏The under hollow : يك Mode جديد براى بدست آوردن Battle Point و آيتم هاى گرانبها مى باشد كه بايد در چهار تيم سه نفره همراه با بدست آوردن Xp و Gold به مبارزه با هم پرداخت كه سبكى شبيه به Battle Royal دارد.يعنى با گذشت زمان منطقه كوچك تر شده و مبارزه ها بيشتر و بيشتر مي شود.البته اين Mode هنوز در دسترس قرار نگرفته است.

 

‏Caven crawl :

در اين Mode بايد وارد غار هاى زير رودخانه شويد و براى افتخار و ثروت بجنگيد ، تنها كافيست با هيرو هاى طراحى شده در بخش نرمال بازى پيروزى بدست آوريد تا قسمت هاى عميق ترى از اين غار را كشف كنيد همراه با Battle Point و آيتم هاى كمياب و يك Courier بسيار كمياب به نام Jade Baby Roshan.

 

 

‏Mutation mode :

جادو از بين رفته است و قوانين عوض شده است.شما مى توانيد در حال جهشى در يك سبك تازه و اصلاح شده همراه با هم تيمى هاى خود وارد بازى شويد و هر روز با تغييرات جديد پايگاه هاى دشمن را از بين ببريد.

 

 

 

Spray :

با اضافه شدن اين ويژگى شما مى توانيد عكس مورد نظرتان را كه بيانگر حس و حالتان هست را بر هر جايى كه مى خواهيد اسپره كنيد.

 

 

 

 

‏Custom lane creep  :

سربازان جديد را مي توانيد استخدام كنيد تا شما را در طول بازى در lane ها همراهى كنند.كافيست شما اين قابليت را از Global Items Loadout فعال كنيد.

 

 

‏Role-Based Matchmaking :

با اين ويژگى كه فقط براى دارندگان Battle Pass مى باشد مى توان قبل از ورود به بازى lane و نقش خود در بازى را انتخاب كرد.به عنوان مثال شما قبل از ورود به بازى انتخاب مى كنيد كه در safe lane و در نقش support مى خواهيد بازى كنيد.

 

‏Pro circuit prediction :

شما مى توانيد با استفاده از وب و گوشى موبايلتان نتايج بازى ها را پيشبينى كنيد و در عوض Battle Point بدست آوريد.

 

 

و ويژگى هاى ديگرى كه در Battle Pass هاى قبلى نيز وجود داشتند مانند راى گيرى براى آركانا ، شرط بندى توكن در اول هر بازى ، پرسش و پاسخ هنگام finding match , بازيابى آيتم هاى Immortal و خيلى از ويژگى هاى ديگر …

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن