بازی هانقد و بررسی

کاستی ها و قوت های بازی آنلاین Monster Hunter:world

نقدی بر سیستم Matchmaking بازی

 

کشتن هیولاهای فوق قوی و جالب Monster Hunter:World با کمک هم تیمی ها،از بهترین و شیرین ترین لذت های این بازی است اما ،اگر بتوانید دوستانتان را در پیچ و خم منوی عجیب بازی دعوت کنید.سیستم آنلاین بازی بسیار خام و نا آزموده طراحی شده و بنظرم راه اندازی سشن (Session) های متعدد و کدگذاری می تواند بیهوده پیچیده باشد ولی در عین حال باعث می شود سشن شاخص خود را انتخاب کنید.

پیوستن به یک شکار آنلاین ،در این بازی مثل بقیه بازی ها با فشار یک دکمه و بعد چند لحظه ای صبر کردن ، نیست. بلکه بزرگترین ضعف بازی است.بنظر بازیچی البته !!!برای اینکه با دوستانتون بازی کنید باید با دستیار درون بازی یا همان Handler صحبت کنید.یا به سالن دورهمی (Gathering hall) ،سمت باجه ی کوِِئست ها بروید تا بتوانید خیلی معمولی ، سشنی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.همچنین شما می توانید از طریق زبان یا هیولایی که میخواهید شکار کنید سشن را جستجو کنید و برای رفتن به یک سشن خاص نیاز به یک کد ده رقمی با کاراکترهای مختلف دارید.اوه چه وضعی!!

Monster Hunter:World ،واقعا روش ها و یا قواعدی را که برای پیوستن به یک مسابقه چند نفره نیاز است، توضیح نمی دهد. تازه نوعی ابزار بازی یابی دارد که به طور خودکار بازیکن را در یک سشن تصادفی رها می کند.اگر میخواهید با دوستان یا اعضای تیم خود بازی کنید، میتوانید آنها را از طریق یک گزینه در منوی مکث (Pause) به سشن خود دعوت کنید. اگر این هم کار نکرد، شما باید شناسه سشن خود یا دوستان خود را بدانید، که می توانید با چک کردن لیست بازیچی (Player List)،در منوی خود آن را پیدا کنید. هنگامی که یکی از شناسه را می دانید، می توانید به دوستان خود بپیوندید یا آنها را دعوت کنید تا به شما ملحق شوند.

جستجوی کلمات یا تایپ کردن در شناسه های سشن ،پیچیده بنظر میرسد،اما این مراحل اضافی به شما کمک می کند تا نوع بازی مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر شما به دنبال شکار Anjanath هستید، می توانید آن را در منو جستجو کنید. اگر می خواهید یک سشن پر از شکارچیان در نزدیکی رتبه خود جستجو کنید، می توانید این کار را انجام دهید. در این بازی منوها منجر به کاهش روند بازی یابی می شوند، اما به بازیکنان توانایی پیدا کردن شکار دقیق و موردنظر را می دهند.تنها راه یادگیری این بساط پیچیده امتحان کردن و مرور آن است.

یک سشن با جمعیت نسبتا مطلوب می تواند شما را یاد بازی Team Fortress 2بیندازد،پر از آدم،مشتاق برای اینکه گیر (Gear)ها و ابزارشان را به رخ یکدیگر بکشند.سشن ها مثل یک جامعه ی کوچک عمل میکنند ؛اگر شما به تعداد کافی دوستانتان را دعوت کنید.تا با یکدیگر گروه گروه به شکار رفته و بطور تیمی این بازی هیجان انگیز را تجربه کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن