Fifaآموزش

شش نکته که فیفا باز های حرفه‌ای رعایت میکنند

چگونه به بازیکن بهتری تبدیل بشیم؟

1- تمرین، تمرین و تمرین

اولین و مهمترین نکته بازی بعد از انتشار نسخه جدید تمرینات اولیه بازی هستش. با توجه به تغییرات متعدد فیفا در بازی این کار خیلی کمک میکنه که با تغییرات بازی مشکلی نداشته باشید.

Fifa > Skill Games

2- بازی کردن و دیدن بازی حرفه‌ای ها

بازی کردن با حرفه‌ای ها به هیچ وجه راحت نیست خصوصاً اگر در اطرافیانتان حریف سطح بالایی ندارید و یا اگر شرکت در مسابقات ممکن نیست حتماً وارد بخش آنلاین بشید و با بازیکن های بین المللی بازی کنید. بازی کردن تحت فشار و امتحان کردن راه های متفاوت برای دفاع و حمله کمک میکند به بازیکن بهتری تبدیل بشید.

3- اینترنت و پینگ مناسب

شاید یکی از بزرگترین دغدغه های ما پینگ مناسب واسه بازی های آنلاین هستش. بهبودی وضیعت اینترنت در چند سال اخیر بیشتر در زمینه سرعت دانلود بوده تا پینگ ولی با این وجود با کمی پیگیری و چک و چونه زدن با شرکت اینترنتی برای تنظیم سرویس با آپلود بالا و کم کردن نویز رو خط و استفاده از سیستم های کاهش پینگ بتونید به اینترنت به مراتب بهتری داشته باشید. در نظر داشته باشید که اینترنت های خطی در حال حاضر بسیار با ثبات تر و برای بازی های آنلاین مناسب تر از اینترنت های اپراتور های سطح کشور هستند.

4- تظیمات دوربین یا Camera Setting

اصولاً این بخش زیاد جدی گرفته نمیشه ولی تنظیم کردن دوربین یکی از مهمترین نکات بازی هستش. برای تنظیمات دوربین بازی به پیشنهاد ما دوربینی رو باید انتخاب کنید که کل زمین و بازیکن ها رو با هم پوشش بده و زاویه دوربین هرچقدر بالا باشه به دقت بیشتر شما موقع دفاع و حمله کمک میکند.

پیشنهاد بازیچی: Co-op

5- Fut Champions Channel 

با دنبال کردن بازی های مهم و هیجان انگیز هفتگی آنلاین شما به بازیکن بهتری تبدیل میشید. از منوی اصلی بازی دسترسی مستقیم به این تَب خواهید داشت. اگر اینترنت مناسب دارید میتونید بازی های هفتگی رو ضبط کنید و به در این فسمت قرار خواهد گرفت.

6- حالت روحی مناسب برای بازی

تصور کنید شما یک فیفا پلیر با مهارت های کافی در داخل بازی هستید و خودتون رو باید آماده حداقل چهل بازی هفتگی کنید. آیا با عصبانیت و بدون حالت مناسب روحی میتوانید روند ثابتی در نتایچ بازی ها داشته باشید؟ خیر! بازی کردن در زمان مناسب و حالت روحی مناسب به شما کمک میکند که در لحظات حساس بهتر عمل کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

بستن
بستن