PUBGبازی ها

نقشه ی Miramar در ماه می در دسترس کاربران ایکس باکس وان بازی PUBG قرار می گیرد.

کارگردان بازی  PlayerUnknown’s BattleGrounds در استودیو PUBG Corp اخباری درباره ی این بازی در جریان رویداد PAX East منتشر کرده که بازیچی گزارش میدهد :

این بازی محبوب طی کمتر از یک ماه بعد از راه اندازی برای کنسول Xbox One ، سه میلیون کاربر Xbox One به خود اختصاص داد و با گذشت زمان به چهار میلیون هم رسیده و ازین بابت فروش خوبی داشته است. با این وجود این نسخه از بازی پس از گذشت ماه ها هنوز یک نقشه (Erangel) دارد و نقشه صحرایی که در دسامبر سال پیش برای نسخه ی کامپیوتر شخصی  در دسترس قرار گرفت تا به حال برای نسخه Xbox One بازی منتشر نشده. بازیچی به کاربران خود از طرف استودیو PUBG Corp اطمینان می دهد که این نقشه در ماه میلادی آینده برای نسخه ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

  • قابل توجه کاربران ایکس باکس وان :

نقشه ی صحرایی جدید با نام Miramar ، دارای فضاهای باز بسیاری است که باعث نقطه ضعف شما در کاور گرفتن یا پنهان شدن خواهد شد و از طرفی  می توان گفت نقطه ی قوتی برای راحت تر دیدن حریف. همچنین این نقشه دارای سه وسیله ی نقلیه ی جدید است.

  • قابل توجه کاربران کامپیوتر شخصی :

سازندگان این بازی محبوب در حال کار بر روی نقشه ی جدید و سوم بازی هستند که طبق تحقیقات بازیچی از نقشه های دیگر ابعاد کوچک تری خواهد داشت وپیش بینی میشود بازی پر تکاپوتری را در پیش رو داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یک =

بستن
بستن