PUBG

نقشه ی تمرینی برای PUBG

به تازگی شرکت Blue Holes ناشر بازی پابجی اعلام کرد که نقشه ی تمرینی جدیدی به اضافه خواهد شد

به تازگی شرکت Blue Holes ناشر بازی پابجی اعلام کرد که نقشه ی تمرینی جدیدی به اضافه خواهد شد تا بازیچی های این بازی Battle Royal بتوانند مهارت های خود را در هر زمینه ای که بخواهند بالا ببرند.

در واقع مد تمرینی این بازی قسمتی از  Fix PUBG است.Fix PUBG کمپینی است که سازندگان بازی با هدف تمرکز بر روی ارتقا بازی و رفع مشکلاتی که کاربران دائم از آن گله دارند تشکیل شده و به نظر می رسد سر انجام این گلایه ها و بازخورد ها به گوش ناشران بازی رسید و آنها تصمیم گرفته اند که در راستای بهتر شدن گیم پلی بازی کمی خرج کنند.

اما نقشه ی تمرینی بازی به مراتب کوچک تر از سایر نقشه ها می باشد و چیزی در حدود دو کیلومتر مربع است که در آن بازیکن ها می توانند فرود با چتر ، رانندگی با انواع وسایل نقلیه ، مبارزات و تیراندازی را تمرین کنند.

این مد هنوز منتشر نشده است ولی انتظار می رود که این نقشه در حوالی ماه سپتامبر به بازی اضافه شود.David Curd یکی از مدیران طراح محیطی بازی گفت این نقشه جدید می تواند همانند دیگر نقشه های بازی برای بازیچی ها جدی باشد.

همچنین David Osei یکی دیگر از طراحان عالی رتبه ی این شرکت گفت : “ما می خواهیم از چیزی که بازیچی ها می خواهند فراتر برویم ، ما نمی خواهیم فقط یک نقشه ی بی روح برای تمرین تیراندازی طراحی کنیم ، ما می خواهیم یک نقشه ی باز و زنده که بازیچی ها بتوانند در آن هر مهارتی رو که می خواهند به بهترین نحو تمرین کنند.”

 نقشه ی تمرینی هنگام عرضه ی شامل :

  • زمین تیراندازی به طول 400 ، 800 و 1000 متر
  • سیبل های ثابت و متحرک هم در محیط بیرون ساختمان و هم در درون ساختمان
  • سیبل هایی برای اسلحه های سرد و نارنجک ها
  • محیط پارکور برای پرش و محیط مبارزه ی نزدیک در بیرون و داخل ساختمان
  • جاده ی طولانی ، جاده ی مسابقه ای ، جاده ی آفرود و خاکی
  • مسیر آبی برای تمرین وسایل نقلیه ی آبی
  • میز های که روی آنها اسلحه ، زره و کلاه خود ، متعلقات و نارنجک می باشد

عرضه ی کل Fix PUBG احتمالا نزدیک به سه ماه طول بکشد که در بروزرسانی های کوچک و بزرگ کل این تغییرات به مرور اعمال خواهند شد.البته همین حالا یکی از بروزرسانی ها(بروزرسانی شماره ی بیست) انجام شده که شامل اسلحه ی جدید و کلی تغییرات دیگر می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

بستن
بستن