Battlefield, اخبار روز دنیای بازی

نقشه‌های جدید Battlefield 5 معرفی شدند

معرفی Battlefield 5 در EA Play 2019 عمدتاً در مورد نقشه‌های جدید و فصل جدید بازی است که طی ماه‌های آینده به بازی اضافه خواهند شد.

Marita

اولین نقشه Marita نام دارد و روستایی که نبرد یونان در آن آغاز شده است را به تصویر میکشد.محیط این نقشه دارای سلسله کوه‌های شیب‌دار، تپه‌ها و خیابان‌های باریک است.منطقه در کنترل متحدان است و محورهای قدرت دیگر سعی در خراب کردن پناهگاه آنها دارند.این نقشه تیر ماه یا مرداد ماه در دسترس بازیچی‌ها قرار میگیرد.

Al Sundan

دومین نقشه که بسیار بزرگ و وسیع است در صحرای آفریقا و به عنوان بخشی از فصل چهارم یعنی Tide of War  اتفاق می‌افتد، مکانی که شما را درگیر نبردهایی هوایی بسیاری خواهد کرد.این نقشه 6 تیرماه در دسترس بازیچی‌ها خواهد بود.

Operation Underground

آخرین نقشه مربوط به نبردهای زیرزمینی است که در نسخه‌های قبلی بتلفیلد هم وجود داشته که البته به طور کامل بازنویسی شده و به عنوان یک نقشه کاملا جدید به بازی اضافه خواهد شد.این نقشه مهر یا آبان و بین فصل چهارم و پنجم منتشر خواهد شد.

Pacific Theater

این بروزرسانی مانند بقیه بروزرسانی‌ها رایگان خواهد بود و پاییز امسال به عنوان فصل پنجم به بازی اضافه خواهد شد.سه نقشه در قالب این بروزسانی در دسترس بازیچی‌ها قرار خواهد گرفت که یکی از آنها Iwo Jima خواهد بود.اسلحه کلاسیک M1 Garand هم به بازی اضافه خواهد شد.

شما بازیچی‌ها میتوانید تریلر معرفی نقشه ماریتا را در آپارات بازیچی تماشا کنید.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *