Fortniteبازی ها

موشک هدایت شونده ی Fortnite برداشته شد

موشک هدایت شده ی Fortnite یا Guided Missile از همان روز اول انتشارش آیتم نامناسب و تفرقه اندازی به نظر میامد از آنجایی که تعداد زیادی از طرفداران این بازی از قدرت بی اندازه ی این سلاح ناراضی بودند تیم سازنده ی بازی  Epic Games تصمیم گرفتند که این سلاح را حذف کنند.

سازنده ی بازی (Epic Games) در‍ پستی در Reddit گفت : ما بازخورد های زیادی نسبت به نامنصفانه بودن قدرت این سلاح داشتیم. در نتیجه ما نگرانی های شما را شنوا بودیم و این سلاح را در صندوقی دخیره نگاه داشته ایم تا زمانیکه گام های بعدی نسبت به این مساله مشخص شود.

البته این بار اول نیست که این سلاح کنار گذاشته می شود دفعه ی قبل به دلیل مشکلاتی در انیمیشن این سلاح , قابل استفاده و دسترسی نبود ولی این بار قرار است تصمیم درستی درباره ی این مشکل گرفته شود.

همچنین بازیچی اخباری درباره ی آپدیت بعدی (3.5.2) در دست دارد که حاکی از آن است که مشکلی که باعث می شود تا هنگام سرک کشیدن (Peek) سازه های خود را خراب کنید در درست تعمیر است . همچنین مشکلی که باعث می شد با عوض کردن سلاح هایی مثل Shotgun , Revolver , Hand Cannon و Rocket Launcher تندتر تیر اندازی کنید تا  اینکه دوباره سلاح را پر کنید در حال رفع است به این شکل که زمان بندی انیمیشن فعال سازی سلاح (Equip time) بهتر و تعیین شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

بستن
بستن