بازی ها

معرفی کامل بازی موبایل Top Eleven

بازی آنلاین موبایل مدیریت فوتبال


امروز میخوایم بازی آنلاین دیگری برای پلتفرم اندروید و آ یو اس معرفی کنیم اما اینبار در سبک ورزشی.


این بازی در سبک مدیریت یک باشگاه فوتبال می باشد.شما در نقش مربی تیم خودتونو میسازید و مدیریت آن از اسپانسر و خرید بازیکن تا ساختن استادیوم را برعهده دارید.

 

بریم واسه نگاه کوچیک بر این بازی :


گرافیک این بازی گرافیک قابل قبولی است البته در بازی اکثرا از گرافیک دو بعدی استفاده شده.اما در قسمت هایی مثل ساخت استادیوم گرافیک سه بعدی نیز دیده میشود.


صدا گذاری و موزیک های استفاده شده به صورت عالی میباشد و جذابیت دو چندانی به بازی داده است.


اما قسمت های گیم پلی :
شما با چیدن ترکیب به صورت پیش فرض یا حتی به صورت دستی و دادن تاکتیک های خود میتوانید در موفقیت تیم خود تاثیر بگذارید.


قدرت بازیکن های شما یا پستی که به صورت تخصصی بازی میکنن در روند تیم شما تاثیر زیادی دارد که در قسمت ترنسفر میتوانید با شرکت در مزایده فروش بازیکنان بهترین فرد انتخابی خودتونو بخرید.
پول های اصلی این بازی شامل دو دسته می باشد.پولی که اسکناسی میباشد و از اسپانسر یا فروش بلیط و بازیکن هاتون بدست میاورید و سکه هایی که اسپانسر یا جایزه های روزانه یا با خرید از درون بازی میتوانید داشته باشید.


یکی از مهم ترین قسمت های این بازی تمرین ها می باشند که با تمرین دادن بازیکنان انتخابی باعث بالا رفتن قدرت آن ها و ساختن بوست های پیش فرض در بازی میشود که خیلی تاثیر مثبتی دارند.


در مجموع این بازی سرگرم کننده و در سبک خود قابل قبول میباشد.با توجه به حجم مناسب و گیم پلی خوب آن میتوان برای شروع بازی هایی در این سبک استفاده کرد.


دانلود کنید و لذت ببرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

بستن
بستن