مقالات, نقد و بررسی

معرفی و برسی بازی موبایلی Modern Ops

معرفی

مدرن آپس یک بازی آنلاین است که شما می توانید به صورت تک نفره و یا با دوستان خود به صورت تیمی بازی کنید .

بررسی گرافیکی

حلا میپردازیم به برسی مدرن آپس ، اول از گرافیک شروع می کنیم که یکی از مهم ترین قسمت های یک بازی به شمار می آید .

مدرن آپس از گرافیک بالایی برخوردار است و امتیاز ویژه ای که طراحان برای کاربران در نظر گرفته اند تنظیم نسبت قوی یا ضعیف بودن گوشی شما است که می توانید کیفیت را در یکی از چهار حالت LOW   ، MEDIUM ، HIGH و یا در بالا ترین کیفیت یعنی ULTRA قرار دهید و نکته دیگر تنظیم FRAME RATE است که در کمتر بازی دیده می شود که در دو حالت 30 FBS برای پردازنده های ضعیف تر و 60 FBS برای پردازنده های قوی تر در نظر گرفته شده است که آزادی عمل زیادی به شما برای تنظیمات گرافیکی بازی می دهد ، در کنار این تنظیمات گرافیکی شما می توانید صدا بازی را به دلخواه تنظیم کنید که شامل دو بخش آهنگ خود بازی و بخش افکت های بازی است که به صورت جداگانه می توانید کم یا زیاد کنید .

تنظیمات

در بخش دیگر تنظیمات مدرن آپس گزینه ای به نام SENSITIVITY وجود دارد که حساسیت لمس صفحه شما در بازی را کنترل می کند که می توانید آن طور که راحت هستید آن را کم یا زیاد کنید ، گزینه دیگر در تنظیمات CUSTOMIZATION است که در آن می توانید جا و اندازه دکمه های مختلف در بازی را تنظیم کنید ، گزینه بعدی در تنظیمات AIM است که می توانید آن را روشن یا خاموش کنید که اگر آن را روشن کنید بدون استفاده از دوربین روی اسلحه ها یک نشانه کوچک روی صفحه شما نشان داده می شود که به هدف گیری دقیق تر بدون دوربین کمک زیادی می کنید .

گزینه دیگر تنظیمات مدرن آپس AUTO-FIRE است که مربوط به شلیک خودکار یا دستی می باشد یعنی وقتی روشن باشد کافیست نشانه خود را روی دشمن بیاورید و اسلحه به صورت خودکار شلیک می کند و اگر خاموش باشد شما باید خودتان با دکمه روی صفحه شلیک کنید .

نکته مهم

اما یک گزینه کاربردی مدرن آپس در تنظیمات RETURN TO ZOOM AFTER RELOADING می باشد که به معنی ( برگشت به زوم بعد از عوض کردن خشاب ) است ، مورد بعدی AUTO WEAPON CHANGING است یعنی عوض کردن اسحله که اگر روشن باشد به صورت خوردکار و اگر خاموش باشد می توانید به صورت دستی اسلحه خود را عوض کنید گزینه آخر VIBRATION یا هما ویبره است که می تواند حس نسبتا واقعی تری در زمان بازی به شما بدهد .

حساب کاربری

یک قسمت کلی در تنظیمات مدرن آپس به نام USER ACCOUNT است شما می توانید برای جلو گیری از حذف اتفاقی حساب کاربری بازی تان ، حساب خود را روی گوگل ، فیس بوک و یا توییتر ذخیره کنید که در پایین همین گزینه یک گزینه به نام TAKE THE TRAINING یا همان زمین تمرین وجود دارد که وقتی روی آن بزنید استفاده از اسلحه های مختلف به شما آموزش داده می شود .

موشکافی بازی

مدرن آپس دارای بتل های مختلفی است که چندین بخش آن هنوز در حال ساخت است و حالا سه بخش آن در دسترس است که بخش اول به صورت تیم چهار در مقابل چهار است که در قسمت های بعد توضیح مفصلی برای این بخش به شما می دهیم و قسمت دیگر محافظت از یک منطقه است به این صورت که یک محل کوچک در مرکز نقشه مشخص شده است که در اختیار هر تیمی باشد امتیاز دریافت می کند و این امتیاز با زمان در اختیار بودن منطقه محاسبه می شود و بخش سوم به صورت تک نفره است که حدود بیست بازیکن باید به صورت انفرادی با هم رقابت می کنند و یک گزینه رندوم وجود دارد که خود بازی هر بار شما را داخل  یکی از حالت های توضیح داده شده وارد می کند .

مدت هر بازی پنج دقیقه می باشد که در این مدت شما هر چند بار کشته شوید باز هم وارد بازی می شوید و به همین صورت دشمن های شما نیز هر چقدر کشته شوند باز هم وارد بازی می شوند و فقط زمان بازی برای اتمام آن در نظر گرفته شده است .

در اول بازی شما در هر کدام از سه بخش توضیح داده شده می توانید شرکت کنید تا به لول پنج برسید ، وقتی به لول پنج رسیدید می توانید با دوستان خود در دو حالت بازی کنید ، حالت اول اینکه با دوستانتان یک تیم تشکیل دهید و با تیم های دیگر وارد جنگ شوید و حالت دوم اینکه می توانید با دوستان خود رقابت کنید و با آن ها بجنگید که از یک به یک تا چهار به چهار قابل تنظیم است .

فروشگاه

در فروشگاه مدرن آپس آیتم های زیادی وجود دارد از اسلحه های مختلف در دسته بندی های متفاوت وجود دارد که برای خرید هر کدام باید به لول خاصی برسید و بالا ترین لول مورد نیاز ، لول شانزده می باشد .

برای همه اسحله ها اسکین های زیاد ، زیبا و ارزان قیمتی طراحی شده است و برای خرید اسکین ها نیاز به پرداخت درون برنامه ای نیست و با پول های داخل خود بازی نیز قابل خریدن هستند .

نکته مهم

نکته دیگر و بسیار مهم این است که شما باید اسحله ها ، کلاه و جلیقه خود را ارتقا دهید ، هر چقدر این موارد را ارتقا دهید شخصیت شما قوی تر و جنگ ها برای شما نیز آسان تر می شود پس از ارتقا دادن آیتم های مختلف شخصیت خود غافل نشوید .

مدرن آپس یک بازی بسیار جذاب و سرم گرم کننده و گروهی است که هیچ وقت از آن خسته نمی شوید و آن را به همه دوستان خود نیز معرفی می کنید .

دانلود

برای دانلود مدرن آپس از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *