مقالات

معرفی و بررسی بازی موبایل SCORE: MATCH .

معرفی و بررسی بازی موبایل SCORE: MATCH .

سلام به همه بازیچی های عزیز امروز می خواهیم یک بازی آنلاین و جذاب را بهتون معرفی کنیم ، بازی اسکور چند سالی است که عرضه شده و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است، و به دلیل استقبال زیاد نسخه دوم به نام هیرو ساخته شد که در این نسخه شما یک بازیکن به دلخواه خود می سازید و با آن در تیم های مختلف بازی می کنید ، اما این بار نسخه دیگری از آن منتشر شده که به صورت مولتی پلیر است و شما می توانید با همه بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنید .

 

 

 

 

بازی دارای گرافیک بسیار بالا و گیم پلی جذاب است که شما را ساعت ها سر گرم می کند و از آن خسته نمی شوید .

در ابتدای بازی شما باید یک حساب کاربری برای خود بسازید و نام خودتان رو وارد کنید و یک بازیکن هم به دلخواه انتخاب کرده و برای آن بازیکن اسمی انتخاب کنید .

سپس وارد قسمت Tutorial بازی می شوید که یک بازی تمرینی بوده و خود بازی همه کار هایی که باید در بازی انجام دهید را به طور کامل به شما آموزش می دهد .

در ابتدا شما فقط در سری مسابقات JUNIOR یا همان مبتدی می توانید شرکت کنید که ورودی ندارد و برای هر پیروزی 100اسکناس بازی، و سه ستاره به شما تعلق می گیرد که برای بازی در سطح دوم شما نیاز به چهل ستاره دارید یعنی باید در حداقل چهارده مسابقه پیروز شوید و برای سطح سوم نود ستاره ، سطح چهارم صد و هفتاد ستاره ، سطح پنجم دویست و شصت ستاره ، سطح ششم چهار صد و بیست ستاره ، سطح هفتم شش صد و هفتاد ستاره ، سطح هشتم هزار و سی ستاره ، سطح نهم هزار و پانصد و بیست ستاره ، سطح دهم دو هزار و صد و شصت ستاره و سطح یازدهم و آخر دو هزار و نهصد ستاره نیاز دارید  البته این نکته را در نظر داشته باشید هر چه سطح مسابقه شما بالاتر برود برای پیروزی ستاره بیشتری به شما داده می شود .

بازی به صورت های مختلف به شما جوایزی در جعبه های مختلف می دهد که این جعبه ها شامل جعبه های ساعتی ، روزانه ، برای چند پیروزی و برای زدن چند گل می شوند .

 

 

 

گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید با کشیدن خط روی صفحه خود توپ را بین بازیکنان مختلف خود انتقال دهید و در زمان دفاع بر روی نزدیک ترین بازیکن خود به بازیکن حریف یک ضربه بزنید تا بازیکن شما برای دفاع به بازیکن حریف که صاحب توپ است نزدیک شود و در زمان حمله وقتی جلوی دروازه حریف رسیدید بهتر است توپ را به صورت قوس دار ضربه بزنید ، در واقع  به جای یک خط صاف باید یک خط زاویه دار روی صفحه بکشید تا توپ به صورت قوس دار شوت شود .

 

 

 

 

شما می توانید بازیکنان خود را ارتقا دهید تا سرعت ، دقت و مهارت بازیکنان بالاتر برود تا بهتر حمله و یا دفاع کنند همچنین می توانید ترکیب های مختلف برای تیم خود تعیین کنید حتی می توانید ست لباس های مختلف بخرید و لباس اول و دوم خود را تنظیم کنید .

در قسمت دیگر می توانید تعیین کنید هر ضربه را چه کسی بزند ، شما باید با توجه به توانایی های هر بازیکن مسئولیت ضربه ای را به او بدهید ، مثلا ضربات آزاد را کسی که دقت بالایی دارد بزند و پنالتی ها را کسی که شوت قوی دارد و کرنر ها نیز به همین ترتیب تا تیم منظمی را تشکیل دهید .

با هر پیروزی به جز اسکناس خود بازی سکه های قرمزی به شکل توپ نیز به شما داده می شود که در قسمت فروشگاه می توانید این سکه ها خرج کنید و با آن ها بازیکنان خود را ارتقا دهید و یا با این سکه ها اسکناس بازی را خریداری کنید .

در قسمت تنظیمات می توانید میزان صدا بازی خود را تنظیم کنید و زبان خود را نیز تعیین کنید ، نکته مهم دیگر آنکه برای جلوگیری از هرگونه اتفاقی برای بازی یا موبایل، بهتر است حساب کاربری خودتان را بر روی گوگل و یا فیس بوک ذخیره کنید .

در تنظیمات یک بخش به نام کشور وجود دارد که پرچم اکثر کشور ها در آن وجود دارد از جمله ایران که شما هر کدام از این پرچم ها را انتخاب کنید در صفحه اصلی بازی کنار عکس پروفایلتان نمایش داده می شود ، البته هر زمان که بخواهید می توانید این پرچم را عوض کنید .

اما یک بخش جالب در تنظیمات به اسم گرافیک وجود دارد که در گوشه سمت راست و بالا صفحه قرار دارد که می توانید خروجی گرافیکی بازی کم و یا زیاد کنید پس اگر گوشی ضعیفی دارید اصلا لازم نیست که نگران اجرا نشدن و یا لگ زدن بازی باشید.

این بازی زیبا و جالب را نصب کنید و حسابی از آن لذت ببرید .

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *