مقالات, نقد و بررسی

بازی موبایل MODERN COMBAT 5

modern combat 5

سلام بازیچی ها امروز می خوایم با هم به بررسی MODERN COMBAT 5 بپردازیم که یک بازی مولتی پلیر است .

معرفی

مهم ترین بخش های یک بازی تشکیل می شود از گرافیک و گیم پلی خوب که بتواند هر بازیکنی را به خود جذب کند ، مدرن کامبت 5  که توسط شرکت بازی سازی گیم لافت ساخته شده است بعد از انتشار نتوانست با دیگر بتل رویال ها رقابت کند.

شرکت بازی سازی گیم لافت با سری بازی آسفالت بسیار معروف است ، حتی در خود بازی آسفالت هم شاهد گرافیک بسیار بالا و گیم پلی بسیار خوبی از شرکت گیم لافت بودیم ، ولی در مدرن کامبت اصلا انتظار ها را برآورده نکرده است البته برای یک بازی موبایل خوب به نظر می رسد ولی با پیشرفت بازی های دیگر و قدرت مند شدن موبایل های هوشمند سطح انتظارات نیز بالا تر رفته است و گیم لافت باید توجه بیشتری به مدرن کابت می کرد .

تنظیمات

در تنظیمات مدرن کامبت 5 گزینه های زیادی در اختیار شما است از جمله تنظیم دلخواه صدا و جلوه های صدا بازی ، تنظیم سرعت و گرافیک فریم ریت بازی که هر چقدر هم آن را بالا ببرید تاثییر زیادی در بازی رخ نمی دهد .

از گزینه های دیگر تنظیمات مدرن کامبت می توان به انتخاب زبان ورودی اشاره کرد ، یکی از گزینه هایی که در تنظیمات هر بازی خوبی وجود دارد تنظیم محل دکمه های کنترلر ها می باشد که این بازی نیز این گزینه را دارد البته به صورت محدود که یک امتیاز منفی به حساب می آید که شما فقط می توانید یکی از کنترلر های خود بازی را در سه حالتی که خود شرکت طراحی کرده است تنظیم کنید و نمی توانید دکمه ها را در محل دلخواه خود قرر دهید.

حساب کابری

قسمت دیگر در تنظیمات CONNECT یا اتصال است که شما می توانید حساب کاربری بازی خود را روی گوگل یا فیس بوک ذخیره کنید تا اگر زمانی مشکلی برای گوشی یا بازی اتفاق افتاد حساب شما حذف نشود و بتوانید حساب خود را برگردانید البته به جز این وصل کردن حساب خود به گوگل یا فیس بود نکات مثبت دیگری هم دارد که شامل ارسال پیام به دوستان و بازی در حالت مولتی پلیر با دوستان خود می باشد .

مراحل

مدرن کامبت 5 دارای سه حالت مختلف برای مبارزه است که بخش اول آن یک بخش داستانی و به صورت انفرادی می باشد که شما باید در هر مرحله کاری که بازی شما می کوید را انجام دهید و بعد گزراندن هر چند مرحله و آزاد شدن منطقه به منطقه بعدی و مراحل آن بروید ، قسمت دوم مولتی پلیر است که خود شامل چندین مود وحالت مختلف می باشد که شما می توانید با رسیدن به مرحله مورد نیاز هر مود در آن شرکت کنید و یا حتی با دوستان خود هم تیمی باشید حالت آخر این بازی بخش EVENTS است که شامل رویداد هایی است که خود بازی برگذار می کند و هر کدام تعداد روز معینی وقت دارد که بعضی از این رویداد ها رایگان و بعضی دیگر ورودی دارند که اگر می خواهید در آن ها شرکت کنید باید از خرید درون برنامه ای استفاده کنید .

اما نکته مهم این است که شما درهر حالتی از مدرن کامبت 5 بخواهید بازی کنید باید مرحله به مرحله اسلحه خود را عوض کنید و اسلحه های جدید تر و قوی تری بخرید و همچنین باید آن ها را ارتقا دهید تا بتوانید در همه نبرد ها پیروز شوید و نکته منفی دیگر این است که این خرید اسلحه و ارقا دادن آن ها به این سادگی نیست و بعد از مدتی بازی شما را مجبور به خرید های درون برنامه ای می کند تا بتوانید این کار ها را انجام دهید .

بازی های زیاد دیگر در این سبک وجود دارد که هم از گرافیک بالا تری و هم از گیم پلی بهتری برخوردار هستند و نیز شما را مجبور به خرید های درون برنامه ای نمی کنند از نمونه این بازی ها MODERN OPS است که می توانید معرفی و بررسی آن را در اینجا مطالعه کنید .

معرفی گیم لافت

شرکت بازی سازی GAMELOFT یکی از شرکت های بزرگ و خوب ساخت بازی های موبایلی است که بازی های بسیار زیادی در سبک های مختلف و برای گروه های علاقه مند مختلفی ساخته است که بسیاری از آن ها نیز دارای گرافیک بسیار قدرت مند و گیم پلی فوق العاده هستند و هدف ما تخریب اثر گیم لافت نیست ولی همیشه هم نمی توان حتی در صورت ضعیف بودن از یک شرکت تعریف کرد .

ولی پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ محصولات دیگر گیم لافت بروید و از اثر های فوق العاده دیگر آن متناسب با سلیقه خود لذت ببرید و در بررسی های بعدی با معرفی بازی های دیگر این شرکت همراه ما باشید .

دانلود

ممنون که در این بررسی هم کنار ما بودید و اگر علاقه مند هستید که بازی MODERN COMBAT 5 را تجربه کنید می توانید آن را از گوگل پلی دانلود کنید .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *