مقالات, نقد و بررسی

معرفی و بررسی بازی موبایلی TANK STARS

سلام به همه بازیچی های عزیز، امروز معرفی یک بازی سرگرم کننده و جذاب به نام تانک استارز از استودیو معروف  Playgendaryرا برای شما آماده کردیم و می خواهیم با هم به بررسی اون بپردازیم .

معرفی

بازی تانک استارز یک بازی در سبک مبارزه ای با بخش های بسیار مختلف و متنوع است ، این بار هم Playgendary  از جلوه های رنگی زیبا و چشم نوازی استفاده کرده است که این جلوه ها باعث می شود چشم شما از بازی خسته نشود و ساعت ها از این بازی لذت ببرید .

تنظیمات

تانک استارز در عین سادگی، بخش ها و سبک های متفاوتی دارد ، در اول می پردازیم به تنظیمات بازی .

در تنظیمات تانک استارز اخیارات زیادی در دسترس کاربران نیست ، برای مثال تنظیم کیفیت و فریم ریت در دسترس بازیچی نمی باشد، گزینه اول در تنظیمات Sound یا صدا است که شما می توانید آن را روشن یا خاموش کنید و مقدار آن از داخل بازی قابل کم یا زیاد کردن نیست، گزینه بعدی Music یا موزیک بازی است که آن را هم فقط می توانید روشن و خاموش کنید ، گزینه بعدی Notification یا  اعلان است که می توانید آن را باز بگذارید تا خبر های جدید به شما اطلاع داده شود ، گزینه بعدی Vibration یا لرزش است .

موشکافی بازی

حالا می رسیم به بررسی قسمت های مختلف تانک استارز ، در ابتدای بازی شما باید پنج بازی با هوش مصنوعی انجام دهید تا حالت دوم که بازی با دوستان است برای شما باز شود اما نکته ای که در بازی با دوستان وجود دارد این است که شما به صورت آنلاین نمی توانید با دوستان خود بازی کنید و فقط در یک موبایل وقتی در کنار دوستان خود هستید می توانید با آن ها بازی کنید ، قسمت بعدی رقابت آنلاین با همه بازیکنان دیگر در سرتاسر جهان است .

برای اینکه بتوانید در این قسمت بازی کنید باید ده مسابقه برابر هوش مصنوعی پیروز شوید تا این قسمت برای شما در دسترس قرار گیرد ، قسمت بعدی که قسمت آخر سبک های بازی است برای مسابقات مرحله ای است برای دسترسی به این قسمت شما باید هر دو تانک موجود در بازی را داشته باشید. یک تانک را خود بازی از در اختیار شما قرار میدهد و تانک بعدی را فقط میتوانید خریداری کنید.

فروشگاه

یکی دیگر از قسمت های تانک استارز فروشگاه است که مخصوص خرید الماس جهت ارتقا تانک شما در بازی مورد استفاده قرار میگیرد.

تانک استارز دارای تانک های زیادی است که بعضی از آن ها را در جعبه هایی که بازی به شما می دهد می توانید دریافت کنید، یک سری دیکر از تانک ها را نیز می توانید با سکه هایی که داخل بازی جمع می کنید بخرید .

برای خرید تانک ها نیازی به الماس ندارید ولی این الماس ها در بخش دیگری کاربرد زیادی دارند ، این بخش مهم خرید جعبه های مختلف برای گرفتن آیتم های گوناگون مانند سکه ، الماس ، بلیط های ارتقا و چیز های مختلف دیگری است.

شما باید آیتم های مختلف تانک خود را ارتقا دهید ولی این ارتقا به راحتی انجام نمی شود ، شما باید جعبه باز کنید و درون این جعبه ها آیتم دریافت کنید که این مسئله بستگی به شانس شما دارد ولی نکته مثبت این است که جعبه های زیادی را می توانید با دیدن تبلیغات بازی باز کنید و دیگر به سراغ خرید درون برنامه ای نروید ، هر چند که این تبلیغات تنها منجر به دریافت جعبه های معمولی بازی میشود و برای جعبه های اپیک و لجندری که آیتم های بهتر و قوی تری دارند باید از خرید درون برنامه ای استفاده کنید به این صورت که در کنار قسمت نمایش تعداد سکه یا الماس یک علامت مثبت وجود دارد که با ضربه زدن بر روی آن وارد فروشگاه می شوید و قادر هستید پک های مختلف سکه و یا الماس خریداری کنید.

نکته مثبت

نکته ای که باعث می شود شما از تانک استارز خسته نشوید، تعداد بالای تانک هایی است که میتوانید داشته باشید. ضمن آنکه  تانک استارز ، جهت شخصیتهای درون آن سکه زیادی نمی خواهد و از طرف دیگر برای هر پیروزی سکه خوبی دریافت میکنید و خیلی به زحمت نمی افتید ، وقتی تانک های مختلفی داشته باشید بازی برای شما تکراری و خسته کننده نمی شود زیرا هر تانک اسلحه مخصوص به خود را دارد که این اسلحه ها نیز دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند برای مثال اسلحه یک تانک سرعت بالایی دارد ، یکی دیگر قدرت بیشتری دارد. اینگونه ویژگی ها باعث شده هر تانک منحصر به فرد باشد .

معرفی سازنده

استودیوPlaygendary   یکی از استودیو های معروف ساخت بازی های موبایلی است که بیشتر این بازی ها این استودیو دارای مسابقات آنلاین و رقابتی است و پیشنهاد میکنم حتما به بازی های دیگر این استودیو سر بزنید و در معرفی و بررسی های بعدی نیز همراه ما باشید تا به سراغ دیگر عناوین این استودیو و استودیو های معروف دیگر در ساخت بازی های موبایلی برویم و با هم به بررسی آن ها بپردازیم .

دانلود

همین الان بازی را از گوگل پلی دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *