مقالات, نقد و بررسی

معرفی و بررسی بازی موبایلی FOOTBALL STRIKE

سلام بازیچی ها امروز بازم یک بازی فوق العاد ه دیگه از استودیو مینی کلیپ براتون آماده کردیم به نام فوتبال استرایک ، در ادامه می پردازیم به بررسی این بازی جذاب .

معرفی

مینی کلیپ یکی از بهترین استودیو های سازنده بازی های موبایلی است که این بار یک بازی فوتبالی در سبک مولتی پلیر را ارائه داده است .

فوتبال استرایک یک بازی با گرافیک بالا و با سبکی جذاب است که می تواند ساعت ها شما و دوستانتان را سرگرم  کند زیرا که می توانید با دوستان خود نیز به صورت آنلاین بازی کنید .

حساب کاربری

در اولین قسمت فوتبال استرایک می پردازیم به بخش تنظیمات و گزینه هایی که در اختیار دارید ، اول اینکه وقتی شما بازی را از گوگل پلی نصب کنید وقتی بازی را اجرا می کنید یک صفحه برای ذخیره کردن اکانت شما روی حساب گوگل خود می بینید که حتما حساب خود را در آنجا ذخیره کنید ، گزینه اول در تنظیمات وصل کردن حساب کاربری خود بر روی facebook است که اگر می خواهید با دوستان خود فوتبال استرایک بازی کنید باید حتما حساب خود را بر روی facebook نیز ذخیره و متصل کنید ، گزینه بعدی اتصال اکانت به اکانت خود استودیو MINI CLIP است که ساختن اکانت در سرور خود استودیو الزامی نیست.

تنظیمات

گزینه بعدی در تنظیمات فوتبال استرایک SOUND EFFECTS یا همان جلوه های صدا می باشد که می توانید آن را روشن یا خاموش کنید ، گزینه بعدی MUSIC است که آهنگ بازی است که آن هم قابلیت روشن یا خاموش کردن دارد ، مورد بعدی STRIKER POSITION است که دو حالت LEFT و RIGHT دارد که چپ پا یا راست پا بودن شخصیت شما را تعیین می کند و اینکه در کدام سمت توپ بایستد ، گزینه بعدی NOTIFICATIONS WHEN FRIENDS COME ONLINE که این معنی است که وقتی دوستان شما آنلاین می شوند بازی به شما خبر می دهد که می توانید آن را روشن یا خاموش کنید.

گزینه دیگر فوتبال استرایک SHOW MY ONLINE STATUS TO FRIENDS است که وقتی شما آنلاین می شوید آیا به دوستانتان خبر بدهد یا خیر که این هم به انتخاب شماست و گزینه آخر انتخاب زبان ورودی است که میتوانید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید .

موشکافی بازی

حالا می رسیم به بررسی خود فوتبال استرایک و بخش های مختلف آن ، اولین حالت مسابقه SHOOTING RACE نام دارد که شما باید به صورت آنلاین با یک بازیکن دیگر رقابت کنید به این صورت که هر در مقابل دروازه قرار دارید و درون دروازه هدف هایی وجود دارد که شما باید به آن ها ضربه بزنید تا امتیاز دریافت کنید .

حالت بعدی فوتبال استرایک مسابقه FREE KICKS یا همان ضربه های آزاد نام دارد ، در این بخش هم باید ضربه بزنید و هم باید دروازه بان باشد و ضربه های حریف را دفع کنید همانطور که حریف می تواند ضربه های شما را مهار یا دفع کند و مانند پنالتی هر بازیکن پنج ضربه در اختیار دارد .

حالت بعدی CAREER  یا همان بخش داستانی بازی است که شامل هفت مرحله است که هر مرحله متفاوت است یعنی در یک مرحله باید با یک بازیکن دیگر رقابت کنید و در مرحله دیگر باید به تنهایی ماموریتی را که بازی به شما داده انجام دهید ، با گذر از هر مرحله جایزه ای دریافت می کنید و در آخر نیز یک جایزه بزرگ هدیه می گیرید .

کاراکتر

شما می توانید شخصیت خود را آن طور که دوست دارید درست کنید و نکته اینجاست که شخصیت بازیکنی که ضربه می زند و بازیکنی که دروازه بان است جدا از هم هستند و می توانید هر کدام را به صورت جداگانه درست کنید .

فروشگاه

در SHOP می توانید سکه و اسکناس بخرید ولی فقط کسانی که از گلکسی اپ بازی را نصب کنند می توانند این آیتم ها را خریداری کنند ، قسمت دیگر فروشگاه ساک های ورزشی است که درون آن آیتم های مختلفی برای ارتقا دادن توپ و یا بازیکنتان وجود دارد که این ساک های ورزشی را باید با اسکناس خریداری کنید ، البته بازی نیز بعضی وقت ها  بعضی از این ساک ها را به صورت رایگان به شما می دهد و باز شدن این ساک ها نیز زمان می برد یعنی برای ساک های معمولی باید آن را استارت کنید و سه ساعت بعد می توانید ساک را باز کنید و برای ساک یک ول بالاتر باید هشت ساعت منتظر بمانید .

نکته مثبت

این بازی با اینکه گرافیک نسبتا بالایی دارد اما برای اجرا نیاز به یک گوشی موبایل خیلی قدرت مند ندارد و با موبایل های معمولی نیز به راحتی اجرا می شود و نکته مثبت دیگر بازی این است که با اینکه بازی به صورت کامل آنلاین است ولی حجم زیادی از شما مصرف نمی کند ، پس با خیال راحت بازی را نصب کنید ، با همه بازیکنان دنیا مسابقه دهید و آن ها را شکست دهید ، دوستان خود را به چالش دعوت کنید و پیروز شوید .

دانلود

برای دانلود این بازی از گوگل پلی اینجا کلیک کنید .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *