مقالات, نقد و بررسی

معرفی و بررسی بازی موبایلی Darts Club

سلام بازیچی ها امروز یک بازی موبایلی مولتی پلیر به نام کلوپ دارت براتون آماده کردیم تا با هم به بررسی اون بپردازیم .

معرفی

کلوپ دارت یک بازی آنلاین از استودیو BoomBit Games است که یکی از استودیو های خوب بازی های موبایلی است ، با یک نگاه ساده به بازی متوجه گرافیک سطح بالا آن می شوید .

منو

اما بریم سراغ محیط کلوپ دارت و رابط کاربری اون ، صفحه اول بازی بسیار ساده است یعنی برای کار بازی قسمت های مختلف کلوپ دارت به هیچ وجه گیج نمی شوید و مشکلی برای شما پیش نمی آید ، منو بازی از پنج قسمت کلی ساخته شده که هر قسمت دارای جزئیات کوچکتری در درون خود است ، این پنج قسمت عبارتند از PLAY که در این صفحه چند گزینه در اختیار شما قرار دارد.

تنظیمات

یکی از این گزینه ها تنظیمات است که از چند گزینه ساده تشکیل شده است ، گزینه اول تنظیمات MUSIC یا موزیک است که به اختیار می توانید آن را روشن یا خاموش کنید ، گزینه بعدی SOUND یا صدا خود بازی است که آن را هم می توانید روشن یا خاموش کنید ، گزینه بعدی LANGUAGE یا زبان است ، گزینه بعدی HELP & SUPPORT است که به معنی کمک و پشتیبانی می باشد و اگر شما در بازی دچار مشکلی شدید می توانید از این گزینه استفاده کنید تا سازندگان مشکل شما را بررسی و حل کنند.

حساب کاربری

گزینه بعدی GOOGLE PLAY است که شما باید حساب بازی خود را روی حساب گوگل خود ذخیره کنید تا اگر مشکلی برای گوشی خود یا بازی پیش آمد حساب کلوپ دارت شما از بین نرود و قابل بازیابی باشد ، گزینه بعدی PRIVACY POLICY است که به معنی سیاست ها و قوانین استودیو سازنده می باشد ، گزینه بعدی CHENGE NAME یا تغییر نام است که می توانید نام خود را در بازی تعیین کنید و یا تغییر دهید و گزینه آخر REDEEM CODE است که با گیفت کارت های گوگل می توانید از خرید درون برنامه ای بازی استفاده کنید .

یک گزینه دیگر در صفحه PLAY کلوپ دارت قسمت ACHIEVEMENTS است یک سری ماموریت ها به شما می دهد و اگر این ماموریت ها را انجام دهید جایزه هایی دریافت می کنید ولی انجام دادن آن ها اجباری نیست .

قسمت بعدی LEADERBOARD است که رنک جهانی بازی را مشاهده می کنید و جاگاه شما را نیز در رنک بندی کلوپ دارت به شما نشان می دهد .

موشکافی بازی

گزینه دیگر در PLAY که شما بیشترین کار را با آن دارید PLAY DARTS است که برای شروع مسابقه است و با زدن آن وارد مسابقه کلوپ دارت می شوید ، اما نحوه مسابقه به این صورت است که شما مقداری امتیاز دارید که برای مثال در مرحله اول این امتیاز 101 است ، شما باید با توجه به امتیاز های روی بورد دارت ، دارت های خود را جوری بزنید تا از این امتیاز کم شود ، هر بازیکنی زود تر امتیازش به صفر برسه برندس پس به این نکته دقت کنید که به مرکز بورد زدن باعث پیروزی نیست و باید حساب شده امتیاز خود را به صفر برسانید و آخرین قسمت در PLAY که برای جعبه هایی است که بازی برای هر پیروزی به شما می دهد CHEST SLOT نام دارد .

البته هر کدام از این جعبه برای باز شدن به سه ساعت زمان نیاز دارند و اگر نمی خواهید منتظر بمانید باید الماس خرج کنید و یا ویدئو تبلیغاتی ببینید تا جعبه همان موقع باز شود .

مسابقات

قسمت کلی دیگری که در منو پایین صفحه کلوپ دارت قرار دارد EVENTS به معنی رویداد ها نام دارد ، در این قسمت دو بخش SPECIAL EVET به معنی رویداد ویژه و CHALLENGES به معنی مسابقات وجود دارد که برای شرکت در این دو بخش باید به لول پنج برسیدتا بتوانید در مسابقات کلوپ دارت شرکت کنید .

ارتباط با دوستان

قسمت کلی دیگر در کلوپ دارت CLUBS نام دارد که در این قسمت می توانید نام کاربری دوستانتان را وارد کنید ، آن ها را پیدا کنید و با آن ها یک کلوپ تشکیل دهید ، البته توجه داشته باشید که برای این کار شما باید حساب کاربری خود را روی FACEBOOK نیز ذخیره کنید و در غیر این صورت نمی توانید از این بخش استفاده کنید .

ارتقا دارت

بخش کلی دیگر DARTS نام دارد که خود به دو بخش EMOTES که برای استیکر هایی است که شما در طول بازی می توانید استفاده کنید و به نوعی با رقیب خود در ارتباط باشید و بخش دیگر DARTS PARTS است که برای ارتقا دارت ها طراحی شده است .

فروشگاه

بخش کلی دیگر SHOP یا همان فروشگاه است که در بخش اول آن SPECIAL OFFERS نام دارد و پک هایی شامل سکه ، الماس و یک جعبه را به صورت تخفیف فوق العاده به شما پیشنهاد می کند که می توانید آن ها را با خرید درون برنامه ای تهیه کنید ، بخش دوم DARTS PARTS است که می توانید از سکه های خود بازی خرج کنید و کارت های مربوط به ارتقا دارت ها را بخرید ، بخش سوم CHESTS نام دارد که می توانید با الماس ها خود جعبه های مختلف بخرید و از آیتم های درون آن استفاده کنید ، بخش چهارم GEMS یا همان الماس نام دارد که می توانید با خرید درون برنامه ای پک های مختلف الماس را خربداری کنید و بخش پنجم و آخر COINS یا سکه نام دارد که این پپک های سکه را نیز می توانید با الماس خریداری کنید .

دانلود

در آخر تشکر می کنم که در این بررسی همراه ما بودید و امیدوارم از این بازی جذاب لذت ببرید و برای دانلود از گوگل پلی اینجا کلیک کنید .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *