مقالات, نقد و بررسی

معرفی و بررسی بازی موبایلی BOW MASTERS

سلام به همه بازیچی های عزیز، امروز معرفی BOW MASTERS بازی سرگرم کننده و جذاب از استودیو معروف مینی کلیپ را برای شما آماده کردیم و می خواهیم با هم به بررسی اون بپردازیم .

معرفی

بازی BOW MASTERS یک بازی در سبک مبارزه ای با بخش های بسیار مختلف و متنوع است ، این بار هم مینی کلیپ از جلوه های رنگی زیبا و چشم نوازی استفاده کرده است که این جلوه ها باعث می شود چشم شما از بازی خسته نشود و ساعت ها از این بازی لذت ببرید .

تنظیمات

BOW MASTERS در عین سادگی، بخش ها و سبک های متفاوتی دارد ، در اول می پردازیم به تنظیمات بازی .

در تنظیمات BOW MASTERS اخیارات زیادی در دسترس کاربران نیست ، برای مثال تنظیم کیفیت و فریم ریت در دسترس بازیچی نمی باشد، گزینه اول در تنظیمات صدا است که شما می توانید آن را روشن یا خاموش کنید و مقدار آن از داخل بازی قابل کم یا زیاد کردن نیست، گزینه بعدی موزیک بازی است که آن را هم فقط می توانید روشن و خاموش کنید ، گزینه بعدی اعلان است که می توانید آن را باز بگذارید تا خبر های جدید به شما اطلاع داده شود ، انتخاب زبان ورودی و تبلیغات از گزینه های دیگر هستند که برای قسمت تبلیغات در صورتی که بخواهید برای همیشه آن را ببندید مستلزم پرداخت چهار دلار می باشدد در غیر این صورت باید بعضی وقت ها تبلیغات تماشا کنید .

موشکافی بازی

حالا می رسیم به بررسی قسمت های مختلف بازی BOW MASTERS ، در ابتدای بازی شما باید هفت بار در رقابت با هوش مصنوعی موبایل پیروز شوید تا حالت دیگر بازی که شکار پرنده است باز شود ، بعد از چند بازی حالت زدن میوه ها بازی می شود به این صورت که شما باید میوه روی سر شخص مقابل را هدف بگیرید .

حالت بعدی دو نفره است که می توانید در یک گوشی با یکی دیگر از دوستان خود مبارزه کنید ، حالت بعدی آنلاین است البته با این تفاوت نسبت به بازی های آنلاین دیگر که حریف شما را سرور های بازی مشخص نمی کنند و شما خودتان باید اسم دوستان بازیچی خود را وارد کنید و به بازی اضافه کنید تا بتوانید با آن ها بازی کنید. حالت اخر نیز مود تورنومنت است که شما در این حالت باید با هفت شخصیت بازی به ترتیب هفت به یک مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید .

فروشگاه

یکی دیگر از قسمت های این بازی فروشگاه است که فقط می توانید از آن الماس بخرید و برای ارتقا شخصیت های خود از آن استفده کنید .

بوو مسترز دارای شخصیت های زیادی است که بعضی از آن ها را در جعبه هایی که بازی به شما می دهد می توانید دریافت کنید، بعضی دیگر را در جوایز روزانه خود بازی به صورت رایگان به شما می دهد و یک سری دیکر از شخصیت ها را نیز می توانید به سکه هایی که داخل بازی حمع می کنید بخرید .

برای خرید شخصیت ها نیازی به الماس ندارید ولی این الماس ها در بخش دیگری کاربرد زیادی دارند ، این بخش مهم ارتقا شخصیت ها است .

شما می توانید هر کدام از شخصیت هایی را که در اختیار دارید را ارتقا دهید تا بتوانید بسیار بهتر بازی کنید و راحت تر نیز در مبارزه هایتان پیروز شوید .

مسابقات روزانه

یک بخش جالب دیگر جایزه های روزانه است که برای پانزده روز وقتی شما بازی را اجرا کنید به شما داده می شود که این جایزه ها شامل سکه بازی ، الماس ، و شخصیت های مخاتلف است که همه این ها به صورت رایگان به شما داده می شود .

نکته مثبت

نکته ای که باعث می شود شما از این بازی خسته نشوید این است که به راحتی می توانید شخصیت های زیادی داشته باشید و سکه های زیادی از شما برای شخصیت ها نمی خواهد و از طرف دیگر برای هر پیروزی سکه خوبی به شما می دهد و شما خیلی به زحمت نمی افتید ، وقتی شخصیت های مختلفی داشته باشید بازی برای شما تکراری و خسته کننده نمی شود زیرا هر شخصیت اسلحه مخصوص به خود را دارد که این اسلحه ها نیز دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند برای مثال اسلحه یک شخصیت سرعت بالایی دارد ، یکی دیگر قدرت بیشتری دارد و از این قبیل ویژگی ها که باعث منحصر به فرد شدن هر شخصیت می شود .

معرفی سازنده

استودیو مینی کلیپ یکی از استودیو های معروف ساخت بازی های موبایلی است که بیشتر این بازی ها دارای مسابقات آنلاین و رقابتی است و پیشنهاد میکنم حتما به بازی های دیگر این استودیو سر بزنید و در معرفی و بررسی های بعدی نیز همراه ما باشید تا به سراغ دیگر عناوین این استودیو و استودیو های معروف دیگر در ساخت بازی های موبایلی برویم و با هم به بررسی آن ها بپردازیم .

دانلود

برای دانلود از گوگل پلی و تجربه BOW MASTERS اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *