Fifa, مقالات

معرفی فیفا 20

سلام به همه ی بازیچی های عزیز، مخصوصا آن دسته از بازیچی هایی که از طرفداران پر و پا قرص فوتبال و سری بازی های فیفا هستند. بالاخره بعد از انتشار دو تیزر کوتاه، شب گذشته و در جریان رویداد EA Play، الکترونیک آرتز از جدیدترین نسخه ی شبیه ساز فوتبالی خودش یعنی فیفا رونمایی و تمام حدس و گمان های مربوط به اضافه شدن حالت فوتبال خیابانی به فیفا 20 را به یقین تبدیل کرد.

فیفا 20 معرفی شد.

بعد از پخش تریلر و رسیدن نوبت به معرفی فیفا، شاهد ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد این بازی بودیم. در بخش اول با حضور ریو فردیناند، بازیکن سابق باشگاه منچستر یونایتد، EA به معرفی حالت فوتبال خیابانی یا همان Volta پرداخت. بر اساس اطلاعات منتشر شده، در ولتا شاهد حالتهای سرگرم کننده و خلاقانه تری از فوتبال هستیم و میتوان آن را در قالب تیمهای سه، چهار یا پنج نفره و با یا بدون دروازه بان بازی کرد. علاوه بر این، حالت فوتسال واقعی هم در این بخش وجود دارد که میتوانید آن را تجربه کنید.

حرکات نمایشی و دریبل های متعدد و متنوع نقش پررنگی در گیم پلی ولتا دارند.

همانطور که می دانید حرکات نمایشی و دریبل زدن در فوتبال خیابانی نقش مهمی دارند. EA هم سعی داشته با استفاده ی هرچه بیشتر از حرکات نمایشی در گیم پلی ولتا، حس و حال فوتبال خیابانی واقعی را برای بازیچی ها به ارمغان بیاورد . همچنین در این بخش، زمین های فوتبال خیابانی واقعی در توکیو، برزیل و آمستردام  هم در دسترس بازیچی ها خواهند بود. آخرین اطلاعات ارائه شده در این بخش شامل این بود که شما می توانید شخصیت خود را در قالب زن یا مرد انتخاب کنید و حتی ظاهر و لباس های شخصیتتان را هم تغییر بدهید.

فیفا 20 با گیم پلی متفاوت و تاثیر کمتر هوش مصنوعی

در بخش دوم و بعد از معرفی حالت ولتا، EA اطلاعاتی درباره ی تغییرات گیم پلی فیفا 20 ارائه داد. بر اساس این اطلاعات، الکترونیک آرتز با نظرسنجی از سه هزار بازیچی حرفه ای و غیر حرفه ای فیفا تصمیم به ایجاد تغییراتی در گیم پلی گرفته که بیشتر شامل کنترل بازیکن با توپ و بازیکن بدون توپ و همچنین تغییر در فیزیک خود توپ می باشند. برای مثال فیزیک توپ دچار تغییراتی شده تا در برخورد با بازیکنان و هنگام شوت های مختلف حالت واقعی تری داشته باشد.

همچنین دیگر خبری از تاثیرگذاری های زیاد هوش مصنوعی در دفاع خودکار نیست و البته مکانیزم تکل زدن هم تغییراتی کرده تا بازیچی ها با کسب مهارت بیشتر، وظایف دفاعی را بهتر انجام بدهند. همچنین سیستم شوت هم دستخوش تغییراتی شده که بسته به موقعیت بازیکن، کار سخت تر یا راحت تری در گل کردن توپ دارید.

علاوه بر تغییراتی که به آن اشاره کردیم، سیستم هدف گیری در ضربات آزاد و پنالتی هم تغییر کرده است. این سیستم به بازیچی ها اجازه می دهد تا کنترل بیشتری در هدف گیری داشته باشند و به شکلی که واقعا می خواهند به توپ ضربه بزنند. همچنین سرعت بازی نیز از مواردی میباشد که دستخوش تغییرات شده اند.

در پایان الکترونیک آرتز تایید کرد که در ماه های آینده خبرهای بیشتری در رابطه با تغییرات احتمالی فیفا 20 خواهیم شنید و احتمالا شاهد تغییرات مهمی در بخش کریر خواهیم بود. فیفا 20 در تاریخ 27 سپتامبر(5 مهر) منتشر خواهد شد و کابران سرویس EA Access میتوانند از تاریخ 19 سپتامبر ( 28 شهریور) به نسخه ی اولیه ی بازی دسترسی داشته باشند.

شما بازیچی ها می توانید تریلر معرفی فیفا 20 را در آپارات بازیچی تماشا کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *