آموزش, بازی ها, بازی های ایرانی

معرفی بازی آنلاین ایرانی کندو

 

بازی موبایلی کندو آنلاین یک بازی بسیار جالب ایرانی است که در مرحله ی پخش آزمایشی قرار دارد.در این مقاله به معرفی این بازی جذاب برای بازیچی های ایرانی هستیم .نکته ی قابل تعمل این است که نسخه ی فارسی را میتوان نه تنها برای کاربران ایرانی قرار داد بلکه همسایه های فارسی زبان نیز به راحتی میتوانن با این بازی ارتباط برقرار کنند.

بازی برای چیست ؟
بازی کندو یک بازی از سبک بازی های کوییز ” مسابقه ای ” میباشد. در این بازی در یک کندوی بزرگ پر از حروف فارسی شما و رقیبتان نوبتی به دنبال پیدا کردن کلمات خواهید بود.

اسم کندو برای جداولی که شبیه کندو هستند خیلی هم بی ربط نیست و نکته ی خلاقانه ای بوده.
این بازی در قالب دو نفره میباشد و شما باید با یک رقیب برای پیدا کردن کلمات در یک کندو مبارزه کنید

هر مبارزه 10 نوبت دارد و هر نوبت حدود 20 ثانیه برای هر فرد میباشد .
شما بعد از دانلود بازی از کافه بازار با این لینک:     دانلود رایگان بازی کندو آنلاین
به صفحه ی اول بازی وارد میشوید .

در سمت راست بالای صفحه دارایی های خود را مشاهده میکنید ( سکه و پول )که از آنها برای خرید قابلیت های اضافه در بازی – تغییر نمایه شما در بازی  استفاده میکنید و در زیر آن تعداد جام های به دست آورده را مشاهده میکنید.

در سمت چپ سطح فعلی خود را مشاهده میکنید و عکس آواتار یا نمایه که با کلیک بر روی آن میتوانید به قسمت شخصی سازی آواتار بروید.

در پایین صفحه سمت چپ  جدول قهرمانان یا لیدر برد را به همراه لیست دوستان دارید و در سمت راست کارت های قدرتی و خرید آنها در دسترسند.

برویم سراغ اصل داستان – شروع بازی در سطوح مختلف در وسط تصویر پیداست با نامگزاری به ترتیب تازه وارد ها – کلاس اولی ها – درسخون ها – شاگرد اول ها – محققان و فارق التحصیل ها.
این دسته بندی به خاطر سطح بازیکنان در مقدار دریافت ورودی و پرداخت جایزه اعمال شده است .شما با فشردن شروع به صف انتظار برای پیدا کردن رقیب وارد میشوید و باید بگم که این انتظار از 1 دقیقه بیشتر نمیشه . امکان داره با تغییر در تعداد بازیچی ها سریع تر هم بشه.

سپس کندو نمایان میشود.

 

 

 

 

 

 

 

در هر نوبت حدود 20 ثانیه هر قرد وقت دارد کلمه ی خود را از بین حروف به هم متصل انتخاب کند . اگر کارت های قدرتی خریداری کرده باشید در نوبت شما قابل استفاده خواهند بود همچنین هر کلمه بنا به امتیاز هر حرف امتیازی متفاوت خواهد داشت.

بعد از پایان 10 نوبت بازی به اتمام میرسد و فردی که بیشتر از بقیه امتیاز جمع کرده باشد برنده خواهد شد.در انتهای بازی جایزه شما به صورت سکه پرداخت خواهد شد و تعداد جام مورد نظر هم برای شما منظور میشود.

 

در آخر فراموش نکنید که این بازی در مرحله ی آزمایشی قرار دارد و شاید با مشکلاتی جزئی  همراه باشد ولی شما میتوانید با نصب آن از یک کالای ایرانی حمایت کرده و به بهبود محصول نهایی با نظر دادن کمک کنید! پس منتظر دیدار با شما در بازی کندو هستیم !

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =