Fifaآموزش

بخش های آنلاین فیفا

معرفی پرطرفدارترین بخش های آنلاین فیفا

در اینجا به معرفی کوتاه چند بخش هیجان انگیز فیفا که به شکل آنلاین برگذار میشه میپردازیم. همانطور که میدونید بخش آنلاین فیفا مهمترین و پرطرفدارترین بخش برای دوستدارانش هست.

Online Season

شاید تا قبل از فیفا 09 مهمترین بخش آنلاین فیفا بود ولی به تدریج با پیشرفت بازی اکثر گیمر های آنلاین به سمت آلتیمیت بیشتر جذب شدن. گرچه این بخش در ایران کماکان پرطرفدار هست.

Pro Clubs

شاید یکی از جالب ترین و سرگرم‌کننده ترین بخش های فیفا پرو کلابز هستش. با ساختن بازیکن با اسم دلخواه و ویرایش آن به محیط پرو وارد میشیم و در دو بخش Drop In Match و Club (در قالب تیم و امکان بازی 11 به 11). پرو کلاب به‌علاوه سرگرم کننده بودنش: کمک میکند که در کار گروهی و مهارت فردی و پیدا کردن مکانیک کُلی بازی پیشرفت کنیم.

Fut Champions

مهم ترین و پر‌طرفدار‌ترین و بزرگترین بخش فیفا! مهم تر از تمامی نکات بالا این بخش هستش. تمامی تمرینات ممکن برای بازیکن بهتر شدن در این بخش خلاصه میشه. تمامی بخش های آنلاین فیفا در این بخش هم وجود دارد فقط قالب آلتیمیت تیم.

Weekend League

شما هر هفته میتوانید بعد از مسابقات روزانه حذفی وارد لیگ هفتگی (چهل بازی در سه روز) بشید و با قویترین حریف های ممکن بازی کنید.

Daily Knockout Day

تورنومنت حذفی برای ورود به مسابقات هفتگی گه بین روز های دوشنبه تا جمعه صبح برگذار میشه که هر بازیکن هشت مرتبه در روز میتونه وارد این تورنومنت بشه.

Fut Draft

بخش دیگر آلتیمیت مثل Draft هم طرفداران زیادی دارد و با پانزده هزار کوین شما میتوانید به کارت های خوب بازی در قالب حداقل 1 تا 4 بازی دسترسی داشته باشید و در آخر جوایزی رو به شکل پک (بسته به نتایج و شانس) دریافت کنید. قسمت آموزشی Draft بزودی در قالب ویدئو در اختبارتون قرار خواهیم داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

بستن
بستن