مقالات

شخصیت های استریم بازیچی

چرا بازیچی دست به چنین کاری زده است ؟

شخصیت های استریم بازیچی

 

همه ما می دانیم که یکی از نکاتی که یک استریمر را موفق میکند شخصیت آن استریمر است.
میتوان گفت شخصیت و کاراکتر استریمر در جذاب بودن استریم آن فرد مهم ترین نقش را بازی می کند . حتی از نظر بعضی از بینندگان استریم، سرگرم کننده بودن استریمر مهم تر از خوب بازی کردن آن استریمر است.

 

بازیچی برای جذاب کردن استریم ها دست به یک کار جالب و خلاقانه زده است، اگر به تازگی استریم های بازیچی را دنبال کرده باشید میبینید که دست به طراحی شخصیت های استریم زده اند که در قالب ماسک رونمایی شده اند.

این شخصیت ها هر کدام ویژگی های ظاهری و خصوصیات اخلاقی خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند و زندگی و پیشینه ای جدا از هم دارند و به مرور زمان و با دیدن استریم های این شخصیت ها کم کم با خصوصیات اخلاقی هر کدام آشنا می شوید.

 

چرا بازیچی دست به چنین کاری زده است ؟

 

شاید از خودتان بپرسید چرا بازیچی باید دست به چنین کاری بزند و چرا باید استریمری خلق شود که خصیصه اصلی آن یک ماسک باشد و چهره زیر ماسک پنهان باشد.

جذاب ترین نکته ساختن یک شخصیت، وابسته نبودن به شخص استریمر می باشد، به این معنی که هرکسی میتواند با زدن ماسک استریم به صورتش و با آگاهی از خصوصیات آن شخصیت به استریم بپردازد. این کار باعث می شود تا بیشترین استفاده از منابع انسانی در غالب تنها چند شخصیت همراه با ماسک پدید آید و استریمر ها فارغ از جنسیت، تیپ، هیکل و غیره تنها و تنها با زدن ماسک تبدیل به شخصیت های استریم بازیچی شوند. ضمن آنکه این امکان را به هر فرد میدهد تا با چندین شخصیت از استریمر های بازیچی به استریم مشغول شوند.

 

اما مزیت اصلی اینکار نسبت به استفاده از شخصیت های استریم واقعی خود شخص استریمر است، به این معنی که هر استریمری در تعداد بازیهای محدودی با توجه به علاقه شخصی و فاکتور های نظیر آن، به استریم میپردازد. شخصیت های بازیچی با توجه به این موضوع که وابسته به شخص خاصی نیستند و هر بازیچی میتواند ماسک مربوط به آنها را بزند و همینطور تنها با استفاده از ماسک قابل شناسایی هستند، میتوانند در هر بازی به طور حرفه ای استریم کنند.

تا کنون بازیچی از 3 شخصیت استریم  رونمایی کرده است. اولین کاراکتر “عقاب”،که خیلی لات و بی اعصاب به نظر میرسید دومین کاراکتر “Razor”  که شیک و مودب استریم میکرد و در نهایت پاتریک که طراحی ماسک خیلی جالبی داشت و از نوع استریم کردنش، سوسول و مامانی بودنش کامل معلوم بود .

بازیچی هنوز از 2 شخصیت دیگر استریم خود رونمایی نکرده است که با گذشت زمان و ارتباط گرفتن بیشتر بقیه بازیچی ها با شخصیت های فعلی، به زودی و با ویژگی های جالب رونمایی خواهند شد ضمن آنکه ویژگی های شخصیتی کاراکترهای فعلی نیز به مرور بیشتر و بیشتر خواهند شد.

“موفقیت یا عدم موفقیت ‌یک نمایش،  به درک و شناخت شخصیت‌های آن بستگی دارد” .   دیوید بال

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

بستن
بستن