مقالات

جزییات بخش چندنفره Doom Eternal

Doom Eternal با قابلیت‌‌های جدید معرفی شد.

شب گذشته و در ادامه‌ی کنفرانس‌های E3 2019، استودیوی بتسدا(Bethesda) ضمن رونمایی از بازی Doom Eternal، تاریخ دقیق انتشار این عنوان را نیز مشخص کرد که بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی Doom Eternal از 1 آذر 98، بر روی پلتفرمهای  PC، PS4، Xbox one و همچنین نینتندو سوییچ در اختیار بازیچی‌ها قرار خواهد گرفت.

بخش آنلاین با عنوان BattleMode

دو استودیوی بتسدا و آیدی سافت‌ور (ID Software) که در ساخت این پروژه با یکدیگر همکاری داشته‌اند، علاوه بر رونمایی از تریلر بخش داستانی بازی، با انتشار تریلری جداگانه بخش آنلاین و چندنفره‌ی این بازی را نیز معرفی کردند که Battlemode نام دارد.

در این حالت یک Slayer یا Doom Person که توسط یک بازیچی کنترل می‌شود در برابر دو شخصیت شیطانی که آنها نیز توسط دو بازیچی دیگر کنترل میشوند قرار میگیرد که هدف هر دو طرف مبارزه، از بین بردن یکدیگر است. هر کدام از شیاطین توانایی ها و قابلیت های منحصر بفردی دارند و به لطف بکارگیری استراتژی های جدید و توانایی کنترل کردن سایر شیاطین، برخلاف نسخه‌ی 2016 بازی Doom، میتوان انتظار داشت که بخش آنلاین این بازی با استقبال خوبی مواجه شود.

علاوه بر این استودیو بسته‌ای به نام Rip & Tear که محتویات آن شامل مراحل و سلاح های جدید میشود را نیز برای بازیچی هایی که بازی را پیش خرید کنند به عنوان امتیاز در نظر گرفته است. همچنین بتسدا در نظر دارد تا نسخه‌ی Deluxe بازی که شامل موسیقی و سلاح های جدید می‌باشد را نیز منتشر کند اما انتشار اطلاعات بیشتر درباره‌ی این بازی را به همایش Quakecon موکول کرد.

شما بازیچی های عزیز میتوانید تریلر بخش آنلاین این بازی را از طریق آپارات بازیچی مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *