اخبار روز دنیای بازی

تاریخ انتشار و جزییات بخش آنلاین Avengers

avengers game

از ژانویه سال 2017 که پروژه ساخت بازی Avengers آغاز شد بازیچی‌ها و طرفداران مارول منتظر این عنوان بودند و حالا جزییات بیشتری از جمله تریلر آن منتشر شده است.

شخصیت‌های حاضر در بازی

به جز شخصیت هاوک‌آی، باقی 5 انتقام‌جوی اصلی یعنی؛آیرون من، کاپتان آمریکا، ثور، بلک ویدو و هالک در بازی حضور دارند و شما در نقش انتقام‌جوی مورد علاقه خود به مبارزه با دشمنان میپردازید.داستان Avengers در مورد شکست خوردن آزمایشات بروس بنر و تونی استارک است که موجب به وجود آمدن یک فاجعه میشود و وضعیت انتقام‌جویان 5 سال بعد از آن  اتفاق را به تصویر می‌کشد.

صداپیشگان شخصیت‌ها

مارول و اسکوئرانیکس سعی کرده‌اند با همکاری یکدیگر افرادی را برای صداپیشگی انتقام‌جویان انتخاب کنند که در دنیای بازی و کمیک فعالیت داشته و با آنها آشنایی دارند.اسامی صداپیشگان بازی برای هر شخصیت مشخص شده که در لیست زیر مشاهده می‌کنید.

Nolan North:آیرون من

Troy Baker:هالک

Jeff Schine:کاپتان آمریکا

Travis Willingham:ثور

Laura Baile:بلک ویدو

بخش آنلاین

Avengers در دنیای کمیک و سینمایی مارول در کنار همدیگر قوی‌تر هستند، پس شما هم در بخش آنلاین Avengers در قالب یک تیم 4 نفره متشکل از دیگر انتقام‌جویان با باقی تیم‌ها مبارزه خواهید کرد.شما فرصت شخصی‌سازی و رشد کاراکتر خود در بخش آنلاین Avengers را خواهید داشت.خبر خوشحال‌کننده این است که خبری از سیستم پرداخت پول برای شخصی‌سازی و آپگرید شخصیت‌ها نیست و تمامی انتقام‌جوهای دیگری که در آینده به بازی اضافه می‌شوند نیز رایگان خواهند بود.همچنین اسکوئرانیکس اعلام کرد Loot Box در بازی Avengers وجود ندارد و روند پیشرفت در بازی برای تمام بازیچی‌ها یکسان است.

تاریخ انتشار

بازی در تاریخ 26 اردیبهشت 1399 در دسترس بازیچی‌ها خواهد بود که کاربران PS4 با پیش خرید بازی قادر خواهند بود نسخه بتای بازی را امتحان کنند.همچنین نسخه PS4 بازی دارای مزایای خاصی است که جزییات بیشتری از آن منتشر نشد.

شما بازیچی‌های عزیز میتوانید تریلر بازی Avengers را در آپارات بازیچی تماشا کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *