PUBG

بروز رسانی شماره 22 پابجی

این بروزرسانی شامل سیستم رنک دهی جدید ، انتخاب گر مجزای نقشه و رابط کاربری جدید برای انتخاب نارنجک ها است

از مهمترین قسمت های این بروزرسانی می توان به سیستم رنک دهی جدید اشاره کرد.چیزی که کاربران بازی شاید مدت خیلی طولانی ای هست که منتظر آن بودند.در این قسمت بر اساس تعداد نفراتی که در هر دست می کشید ، مقدار آسیبی که به دشمنان وارد می کنید و اینکه نفر چندم می شوید امتیاز کسب می کنید و مدال می گیرید.نکته ی دیگه این هست که حالا بر اساس رنکی که دارید و ناحیه ای که هستید سیستم به صورت اتوماتیک بهترین سرور رو برای شما انتخاب می کنه.

در این سیستم رنک 8 مدال مختلف وجود داره.

این رنک ها بر اساس امتیازاتی هست که بدست می آورید.

برای اینکه اولین رنک رو بدست بیاورید لازمه که 10 دست حداقل بازی کنید.

شما بر اساس همین امتیازات می تونید که نزول درجه یا صعود درجه داشته باشید.

قسمت دیگه ی این آپدیت حالت تغییر انتخاب نقشه است.به اینصورت که شما می توانید هر یک از سه نقشه رو به صورت جداگانه ای انتخاب کنید.البته بخش دیگه ای هم به این انتخاب نقشه اضافه شده به نام QUICK JOIN.این حالت شما را در اولین سروری که آماده ی بازی هست قرار می ده فارغ از اینکه چه نقشه ای هست.

رابط کاربری جدیدی نیز به بازی اضافه شده است.این رابط کاربری برای انتخاب کردن نارنجک ها ، انرژی زا ها و کمک های اولیه انتخاب شده.

برای انتخاب رابط کاربری نارنجک ها کلید G/f1

برای انتخاب رابط کاربری انرژی زا ها و کمک های اولیه کلید ~/f2

اضافه شدن هشدار هایی در رابطه با وضعیت شبکه و اینترنت که شامل سه حالت می باشد :

latency بالا

latency ناپایدار

از دست دادن بسته یا همان Packet loss

همچنین این در این بروزرسانی یک آنتی چیت جدید اضافه شده است که هنگام راه اندازیه بازی از شما سوال می کند که آیا مایل به فعال کردن این آنتی چیت می باشید یا خیر.البته این آنتی چیت هنوز کامل نشده است و شما در صورت تمایل و ایجاد مشکل می توانید این آنتی چیت را غیر فعال کنید.

همچنین در این بروزرسانی قسمتی از کمپین FIX PUBG نیز به بازی اعمال شده و باعث شده کمی از مشکلات بازی کاسته سود. برخی از این تغییرات شامل بهینه سازی گرافیکی بازی و همچنین بهینه سازی شبکه ای بازی می باشد.مقداری از باگ ها هم برطرف شده.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن