PUBGاخبار

بروزرسانی شماره 18 پابجی

آپدیت شماره 18 پابجی منتشر شد.

آپدیت شماره 18 پابجی منتشر شد.
این آپدیت شامل :
PGI : به مناسبت برگذاری مسابقات پابجی کتابچه ی این مسابقات در بازی در دسترس است که از طریق آن می توان اخبار این مسابقات مانند دیدن نتایج ، مقدار حال حاضر جایزه ، تاریخ برگذاری مسابقات و … را مشاهده کرد.


QBU : اسلحه ی جدید بازی است که فقط در نقشه ی sanhok یافت می شود و درواقع نوعی تک تیرانداز است و به جای اسلحه ی mini-14 در بازی قرار داده شده است و mini-14 در sanhok دیگر قابل دسترس نیست.در ضمن این اسلحه یک دوپایه دارد که در حالت سینه خیز فعال می شود و لگد اسلحه را به شدت قابل کنترل می کند.


RONY : نام وسیله ی نقلیه ی جدید بازی است که در مطلب قبل به صورت مفصل راجع به آن حرف زدیم که یک وانت 4 نفره است که مناسب تپه ها و مسیر های sanhok می باشد.

custom match : در این قسمت شما می توانید بر اساس mode های موجود یک بازی را شروع کنید که شامل mode های زیر است:

  • normal mode: با همان قوانین اصلی بازی است و تفاوتی ندارد ، فقط می توانید سرور دلخواه خود را بسازید.
  • zombie mode: در این mode شما می توانید هم در نقش زامبی بازی کنید و هم در نقش انسان.در نهایت یک گروه برنده می شود.
  • war mode: در این قسمت شما و تیمتان با تیم های دیگر مبارزه می کنید با این تفاوت که بعد از مردن دوباره respawn می شوید و تیمی که بیشترین امتیاز را بگیرد برنده است.
  • esport mode: در این حالت با قوانینی که در مسابقات برگذار می شود بازی می کنید.

event mode : این mode جدید به نام metal rain به معنی باران فلزی می باشد که در نقشه ی erangel در تیم های هشت تای وارد بازی می شوید.با پیدا کردن منور می توانید درخواست ماشین ضد گلوله و یا care package یا همان drop package دهید.آخرین تیمی که در بازی زنده بماند برنده است.لازم به ذکر است در این mode آب و هوا متغییر است و این بخش را بسیار زیبا کرده است.

bugs : در این آپدیت چند باگ از بازی بر طرف شده است :
بر طرف کردن حالتی که در منوی tab وقتی می خواستید آیتمی را درگ کنید از روی زمین یا افرادی که مردن نمی شد بخاطر اینکه تعداد اون آیتم به صورت اتوماتیک به چند بخش تقسیم شده بود.
برطرف کردن حالتی که در آن نمی توانستید خشاب اضافی که به اسلحه تان متصل کردید را بیرون بیاندازید چون کوله پشتی یتان پر است.
برطرف کردن حالتی که در آن بعد از مرگ دوربین 180 درجه می چرخید و باعث می شد متوجه نشوید که از کدام طرف به شما شلیک شده است.
بر طرف کردن حالتی که بعضی وقت ها بازیکنان می توانستن داخل خانه ها را در تقشه ی sanhok  ببینند.
نقطه ی صفر در تیرکمان همیشه 25m می ماند ، حتی با متصل کردن دوربین های قوی تر.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =

بستن
بستن