PUBGاخبار

بروزرسانی برفی پابجی

Vikendi نقشه ی جدید پابجی و بروز رسانی شماره ی 24

خوب زمستون از راه رسید و مثله خیلی از بازی های دیگه پابجی هم تم زمستونی رو به بازی اضافه کرد.افزوده شدن یک نقشه به نام vikendi بعد از تقریبا دو هفته آزمایش در سرور های تست و تغییر حالت لابی بازی به محیط برفی و بروزرسانی شماره ی 24 از تغییرات پابجی برای زمستون هستش.

نقشه ی vikendi تقریبا از شش ماه پیش پروژه ی ساختش آغاز شده بود.این نقشه رو در عکس زیر با هم می بینیم.

این نقشه که یک نقشه ی 6X6 می باشد در واقع نوع بازی در آن سریع تر از نقشه های Erangel و Miramar می باشد ولی از نقشه ی Sanhok سریع تر نمی باشد ولی در عوض به علت وجود ساختمان ها و بنا های زیاد و محیط های متنوع از Sanhok تاکتیکی تر می باشد.

در محط انتظار شما می توانید گلوله ی برفی پرتاب کنید مثل Sanhok که در آن سیب پرتاب می کردید.احتمالا این آتم رو برای اینکه حوصلتون سر نره به بازی اصافه کردن.

وسایل نقلیه در محیط های برفی و یخی شتاب گرفتنش کند تر می باشد و همچنین در این مناطق کنترل ماشین سخت از جاهای دیگر است و وسایل نقلیه لیز می خورند.

رد پا و همچنین رد وسایل نقلیه روی برف باقی می مونه.بنابراین شما می تونید با دنبال کردن این در پا ها به دشمن برسید.البته این رد ها کلا زیاد روی زمین نمی مانند.

از این به بعد منطقه ی قرمز که موشک بارون می شه مرکزش حتما خارج از دایره ی اصلی بازی می باشد.

همچنین هر چقدر که دایره ی اصلی کوچک تر شود ، منطقه ی قرمز هم کوچک تر می شود.

اولین دایره ی اصلی بازی در این نقشه کوچک تر از نقشه های دیگر می باشد.

در این نقشه بر خلاف نقشه های دیگر کلاه خود لول 3 را می توان در جریان بازی پیدا کرد(در نقشه های قبلی فقط کلاه خود لول 3 را می توانستید در drop پیدا کنید)

همچنین احتمال پیدا کردن جلیقه ی لول 3 در این نقشه بیشتر است.

همچنین شما می توانید Vikendi pass رو از فروشگاه بازی تهیه کنید که قیمتی معادل 10$ دارد.با استفاده از این بلیط شما می توانید ماموریت هایی با نام Premium Pass که به شما داده می شه رو انجام بدید و در عوض آیتم ، اسکین اسلحه و لباس دریافت کنید.البته یه همچین بخشی هم به صورت رایگان و پیش فرض و با مقدار کمتری از اسکین و … برای همه طراحی شده است که نام Survivor Pass می باشد.

همچنین بخش کوپن به بازی اضافه شده که با بدست آوردن این کوپن ها می تونید یک سری اسکین و لباس از فروشگاه بازی خریداری کنید.

G36C

نام اسلحه ی جدید بازی می باشد که فقط در این نقشه یافت می شود.از کالیبر 5.56mm استفاده می کند و متعلقاتی مثل دوربین و، دستگیره و صدا خفه کن و لگد گیر به آن الحاق می شود ولی تجهیزاتی به قنداق آن اضافه نمی شود.

Snowmobile

نام وسیله ی نقلیه ی جدید می باشد که تنها در این نقشه یافت می شود.حداکثر تعداد 2 سرنشین را می پزیرد و در برف و یخ عملکرد خیلی بهتری نسبت به سایر وسایل نقلیه دارد ولی در محیط هایی به غیر از برف و یخ زیاد خوب نمی باشد.

تغییر کلی در سیستم گاراشوت یا همون چتر بازی اعمال شده.به این صورت که شما با گرفتن شیفت سریع تر شیرجه می زنید و سریع تر به زمین می رسید و همینطور با گرفتن کلید کنترل شما آروم تر حرکت می کنید ولی مسافت بیشتری رو طی می کنید.نکته ی دیگر این هست که شما هر زمان که مایل بودید می توانید با کلید F چتر خود رو ببرید و روی زمین بپرید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =

بستن
بستن