WorldOfTanks, اخبار روز دنیای بازی, بازی ها

برای فصل طوفانی آماده شوید!

ای فرماندهان فصل طوفانی بزودی شروع خواهد شد. بر اساس نتایج فصل، تیم های برتر از سراسر دنیا در Twister Cup 2018 به رقابت خواهند پرداخت. تورنومنتهای سریع با امکان ثبت نام بدون نیاز به بودن در یک اتحاد یا کلن، از جمله مواردی است که در این فصل خواهیم دید. همه میتوانند در این نوع از تورنومنت ها شرکت کنند. به راحتی یک پلاتون 7 نفره درست کنید و برای تورنومنت ثبت نام کنید.

در راه فصل طوفانی !

در فصل روبرو علاوه بر تورنومنت های سریع شما میتوانید در تورنومنت هایی با جایگاههای افزایشی شرکت کنید. کلن ها با کسب امتیاز یا کاپ بالاتردر میان سایر کلن ها در جایگاه بالاتری قرار میگیرند. در این جایگاهها 3 دسته وجود دارد:

تاپ یا بالاترین – شامل جایگاههای 1 تا 8 میباشد.

میان رده یا وسط – شامل جایگاههای 9 تا 24 میباشد.

سطح پایین – شامل جایگاههای 25 تا 64 میباشد.

در هر یک از انواع این تورنومنت ها، بازیکنان قادر خواهند بود که سکه های Twister را کسب کنند و در طول فصل از آنها برای خرید جعبه های فصلی استفاده کنند که جوایز آنها ارزنده و منحصر به فرد است که شامل یک تانک Level 8  آلمانی به نام Lekpz m41 90mm میباشد، گویا این تانک جزو تانکهای دسته لایت یا سبک میباشد، شما با کسب این تانک استتار ویژه Cruel Twist را نیز برای این تانک دریافت میکنید.

در انتهای فصل ، همه بازیکنانی که در قالب کلن در تورنومنت های با جایگاههای افزایشی شرکت داشته اند ، یک مدال یادبود مرتبط با جایگاهی که کلنشان در زمان پایان تورنومنت کسب کرده دریافت میکنند.

 Top —— Diamond

Middle —— Platinum

Lower —- Gold

در ضمن دور قهرمانی این مسابقات در اوایل آبان ماه برگزار خواهد شد.

سایر اطلاعات درباره نحوه برگزاری، مقررات، برنامه ریزی و جوایز هر تورنومنت به زودی در دسترستان قرار خواهد گرفت. در این فاصله تیم های خود را جمع کنید و تانکهای خود را آماده کنید، جوایز ارزنده این کاپ منتظرشما هستند…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *