بازی های ایرانی

بازی فارسی PERCITY در سبک استراتژیک – شهرسازی

شهر خودت را بساز!

 

 

بازی پرسیتی یک بازی استرانژیک در سبک کارتی نوبتی
)turn based(

 میباشد که کمی رنگ و بوی بازیهای مزرعه داری را نیز به خود گرفته.

شما شهر خود را در حالی که دهکده ای کوچک و کم امکانات است را تحویل میگیرید و پس از گذراندن مراحل آموزشی کنترل همه چیز در دست شماست.

با کاشتن محصولات کشاورزی و انجام امور دامداری محصولات خود را به همسایگان فروخته و کسب درآمد کنید. اوایل بازی رسیدگی به سفارشهای مشتریان یا همان همسایه ها ساده است و نیاز به استراتژی خاصی ندارد اما کم کم با پیشرفت کردن و گسترش شهر شما این کار امری گسترده و پیچیده و نیازمند مدیریت و استراتژی خواهد بود. از کم آوردن فضا برای انبار کردن محصولات تا کم داشتن مواد اولیه برای تولید محصول همزمان با رسیدگی به نیازهای شهروندان دیگر زیرا که تنها منبع درآمد شما همین فروش محصولات لبنی و بقالی و نانوایی و میوه و سایر محصولات تولیدی شما به همسایگان است.

در ادامه بازی شما با سایرین تبادلات خود را آغاز میکنید و هدف رسیدن به رتبه اول در میان تمامی بازیچی های این بازی میباشد که به صورت لیگ و تعداد کاپ طبقه بندی میشود.
بازی شهر ایرانی پرسیتی یک بازی ایرانی ساخته استودیو تاد است که در ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، جایزه بهترین دستاورد صدا سازی افکت صوتی را دریافت کرد و در چند بخش دیگر از جمله بهترین بازی سال هم نامزد بود.
در ادامه این بازی بازیچی با پیوستن به یک اتحاد تبادلات خود را با سایرین اعضا اتحاد شروع میکند و از طریق سطح تجربه و درآمد و تعداد کاپ اتحاد ، جایگاه اتحاد در لیست بهترین ها در لیگ خود مشخص میشود.

بازی پرسیتی تجربه ای موفق برای شرکت تاد بود که پیش از این با عنوان پرمخاطب فروت کرفت بر سر زبانها افتاد.همان بازی کارتی که شخصیت های بازی همه از انواع میوه های عصبانی تشکیل میشدند و در غالب یک بازی نوبتی هر کدام با توانایی های مربوط به شخصیت خود به جنگ با دشمنان میرفتند.

 

به هر حال نمیگوییم این بازی از لحاظ گیم پلی نوآوری خاص یا تفاوت چندانی با بازیهای دیگر و عنوان های معروفی مثل hay day از شرکت معروف SUPERCELL  که خالق عنوان های بسیار مشهور و پر طرفدار Clash of clans و Clash royale نیز هست دارد اما یک بازی کاملا ایرانی است با گرافیک جذاب و شخصیتهایی که کاملا ایرانی طراحی شده اند و محیط و ساختمانهای با معماری ایرانی قدیمی .

 

نویسنده : تیم وبسایت BAZICHI.NET

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *