Fortniteبازی ها

بازگشت موشک هدایت شونده ی Fortnite برای چندمین بار !

موشک هدایت شونده ی Fortnite با تغییرات زیر بازگشته است.

موشک هدایت شونده ی فورتنایت بازگشته است. پس از آنکه بازیکنان نارضایتی خود را نسبت به قدرت زیاد این موشک ابراز کردند ، این سلاح از حالت Battle Royale برداشته شد، اما Epic Games برنامه هایی برای بازگشتش را مشخص کرده است. Epic Games آن زمان در پستی در Reddit گفت: “ما نظرات زیادی در مورد موشک هدایت شونده دریافت کرده ایم، ویژه نگرانی ها در خصوص تساوی و قدرت این سلاح بود” “ما نگرانی های شما را به اشتراک می گذاریم، بنابراین ما موشک هدایت شونده را در صندوقچه ای نگاه داشتیم ، در حالی که مراحل بعدی را برای آیندۀ آن مشخص می کنیم.”

موشک هدایت شونده جدید به گونه ای سرهم شده که بسیار متفاوت تر رفتار میکند. در یک بروزرسانی BR، از موشک هدایت شونده ی جدید بیشتر به عنوان ” یک ابزار جستجوگر” توصیف می شود تا” یک سلاح با آسیب بالا “. این سلاح سرعت حرکت،شعاع چرخش ، آسیب و شعاع آسیب را کاهش داده است.مهمات نیز به 12 موشک کاهش یافته است. حرکت برای ماوس و صفحه کلید بهبود یافته است.

طبق تحقیقات بازیچی شما نمی توانید از موشک هدایت شونده استفاده کنید تا دشمنان خود را با راکت های انفجاری در هر زمان با اسنایپ کردن از بین ببرید ، اما ممکن است این سلاح برای ازبین بردن اهداف زخمی مفید باشد یا موقعیت دشمن را که پشت کاور است دقیق نشان دهد.

Epic Games به تازگی SMG و Compact SMG را به Fortnite اضافه کرده است که دقت، آسیب، دامنه و سرعت آتش، همه به منظور هماهنگی و تنظیم این دو کاهش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شانزده =

بستن
بستن