اخباربازی ها

اکنون با هر پلتفرمی راکت لیگ را می توانید بازی کنید !!!

راکت لیگ دومین بازی Cross-Play

Psyonix امروز اعلام کرد که راکت لیگ وارد برنامه ی PlayStation Cross-Play Beta شده است و با افرادی که در PS4، Switch، Xbox One و Steam بازی می کنند، هم قابل بازی است جالب است بدانید راکت لیگ تنها بازی دومی است که پس از Fortnite به چنین سرانجامی رسیده.

به طور پیشفرض، بازیکنان هر کدام از این سیستم عاملها به طور تصادفی با یکدیگر برای بازی آنلاین بازی یابی (MatchMaking) میکنند. با این حال توانایی ایجاد و پیوستن به گروه از انواع کنسول های مختلف هنوز در دست کار است. Psyonix می گوید سیستم کراس پلت فرم گروه ها، که در اصل تابستان گذشته وعده اش را داده بود،با اولین به روز رسانی بازی در سال 2019 عرضه خواهد شد، تاریخ انتشار آن در حال حاضر به طور دقیق معلوم نیست،اما بازیکنان هنوز می توانند با ایجاد مسابقات خصوصی به بازی یکدیگر بپیوندند. آنها فقط قادر به پیوستن به صف های بازی یابی نرمال نخواهند بود.
پس از سال ها تردبد و رد درخواست، سونی در نهایت در ماه سپتامبر گذشته سیاست خود را راجب Cross-Play تغییر داد(cross-platform play یا Cross play در بازی های ویدیویی شامل بازی های آنلاینی می شود که از طریق چند دستگاه مختلف بازیچیان بتوانند با هم بازی کنند) و بازی آنلاین Fortnite را در بین سه کنسول و رایانه های شخصی پخش کرد. هنگامی که در مورد اینکه آیا راکت لیگ نیز مثل فورتنایت می تواند شامل این سیاست شود یا نه پرسیدند، Psyonix پیشنهاد داد مردم به طور مستقیم با پلی استیشن درخواستشان را درمیان بگذارند. اکنون به نظر می رسد که در این باره توافقی به دست آمده است.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن