اخبارنقد و بررسی

اطلس عنوان جدید سازنده بازیهای ArK


اطلس عنوانی ماجراجویی در سبک دزدان دریایی هستش.این بازی که یک MMO(آنلاین چند نفره ی وسیع) هست قرار بود که هفته ی پیش عرضه شه که با بد قولی های سازنده ی این عنوان یعنی استدیو  Wildcard بار ها به تعویق افتاد.استدیو  Wildcard سازنده ی بازی Arc هست.بازی Arc هم در سبک و سیاق همین بازی atlas هستش و اونها پس از موفقیت نسبی از انتشار ArK تصمیم گرفتند که یک بازیه پر پیمون تری رو عرضه کنند و کلی هم تبلیغ و سر صدا کردن که این بازی قرار تو هر سرورش 40000 نفر هم زمان بتونن بازی کنن و از این حرف ها.

 

خلاصه بعد از این بد قلی ها بازی عرضه شد.البته در وحله ی اول قرار شد که استریمر ها بتونن زودتر به بازی دسترسی پیدا کنن.خلاصه که کلی آدم منتظر موندن و استریمرها همگی آماده شدن که بازی رو شروع کنن که خبر اومد بازی سه ساعت تاخیر خورد و دوباره بعد از اون چندیدن ساعت تاخیر خورد.خیلی از استریمر ها صداشون در اومد که این چه وضع شه ! تو تصویر زیر یکی از این استریمر ها رو می بینید که شیرازه ی اعصابش در رفته !

2

بازی اطلس دو حالت سوم شخص و اول شخص رو پشتیبانی می کنه و نقشه های اون بسیار بزرگ و وسیع هستن.شما در نقش دزد

های دریایی باید وارد جنگ ها شید ، غارت کنید ، دفاع کنید و کشنی بسازید و خیلی چیز های دیگه.شما می تونید کارکتر خودتون رو بسازید و حتی دنبال گنج برید و برای خودتون دار و دسته تشکیل بدید و اگه بتونید او رو قدرتمند کنید می تونید یک حکومت تشکیل بدید و بازیچی ها رو به سلطه ی خودتون در بیارید.بازی حالت شخصیت سازی و RPG هم داره. علاوه بر اون حالت بقا هم به اون اضافه شده و ترکیب این ها در این محیط بی نهایت بزرگ می تونه جالب باشه.جنگ دریایی و کشتی هم در بازی لحاظ شده و شما می تونید Boss هایی رو که در بازی هستن به صورت تیمی از بین ببرید و امتیاز و آیتم رو بدست بیارید.

بازی در حال حاضر با قیمت 30$ در استیم عرضه شده که نظرات منفی گرفته.دلیلش هم چیزی نیست جز سرورهای ضعیف و بد قلی های سازنده ی بازی.کسانی که بازی رو گرفته بودند تا چند روز از قسمت منو فراتر نرفته بودند و سرور ها براشون در دسترس نبوده.معدود کسانی هم که تونسته بودن وارد بازی بشن از وجود لگ های وحشتناک بازی خبر دادن.باید ببینیم در آینده وضعیت سرور ها به چه صورت پیش می ره !

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دوازده =

بستن
بستن