اخبار روز دنیای بازی, مقالات

اسکوئر انیکس در E3 2019

اسکوِیر انیکس e3

سلام به بازیچی‌های عزیز. با اتمام E3 تصمیم گرفتیم تا جمع‌بندی کوتاهی از عناوین آنلاین و جدید هر استودیو ارائه بدهیم و در ابتدا به سراغ اسکوئر انیکس و عناوین جدید این استودیو می‌رویم.

اسکوئر انیکس در E3 2019

E3 بزرگترین رویداد سالانه‌ی صنعت بازی‌های ویدئویی است و به پایان رسیدن آن یعنی آغاز شمارش معکوس بازیچی‌ها برای انتشار عناوین جدیدی که در این رویداد معرفی شده‌اند. در رویداد امسال، شرکت اسکوئر انیکس هم مانند سایر استودیوهای بازیسازی حاضر در این رویداد از عناوین جدید و هیجان انگیزی رونمایی کرد که مورد توجه بسیاری از بازیچی‌ها در سراسر دنیا قرار گرفت که ما در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اسکوئر انیکس ابرقهرمان‌ها را به دنیای بازیهای ویدئویی می‌آورد

کمپانی ژاپنی اسکوئر انیکس بر خلاف سال گذشته، امسال با دستی پر پا به رویداد E3 2019 گذاشت و علاوه بر معرفی نسخه‌ی ری‌مستر شده‌ی سری محبوب فاینال فانتزی، خبر از انتشار دو عنوان جدید و جذاب در سال آینده داد. اولین بازی جدیدی که اسکوئر انیکس معرفی کرد، Avengers بود که البته ساخت آن پیش از شروع رویداد E3 نیز توسط این استودیو تائید شده بود. بازی‌ای با محوریت ابرقهرمان‌های نام آشنای مارول یعنی انتقام جویان که خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران مارول بود و شما می‌توانید جزییات آن را، اینجا به طور کامل مطالعه کنید.

معرفی بازی جدید اسکوئر انیکس با عنوان Outriders

دومین عنوانی که شرکت ژاپنی وعده‌ی انتشارش را داده است، اثری جدید با فضایی متفاوت و در سبک اکشن تیراندازی می‌باشد که در همان ابتدای معرفی با بازخورد مثبت حضار روبرو شد. اسکوئر انیکس با همکاری استودیو People Can Fly، که خلق آثاری چون Bulletstorm و Gears of War را در کارنامه دارد، این بار اقدام به تولید بازی‌ای با فضای ترسناک و معمایی کرده است که یک قدم رو به جلو برای این استودیوی بازیسازی محسوب می‌شود. عنوان Outriders که مدتی قبل در توییتر به طور مختصر معرفی شده بود، در جریان کنفرانس این شرکت به طور کامل معرفی و تریلر آن منتشر شد.

تجربه‌ای متفاوت از اکشن تیراندازی در Outriders

معرفی بازی و جزییات آن بر عهده‌ی سباستین ووجیکوفسکی، سرپرست استودیو People Can Fly بود که با حضور بر روی صحنه به توضیح جزییات و معرفی بازی پرداخت. بر اساس صحبتهای ووجیکوفسکی، عنوان Outriders یک بازی اکشن تیراندازی چندنفره در محیطی تخیلی و ماورائی است. داستان بازی از آنجایی آغاز می‌شود که در سیاره‌ای به نام Enoch گروهی از جنگجویان به مقابله با دشمنان و مبارزه با آنها می‌پردازند. این عنوان به صورت تک نفره قابل بازی کردن می‌باشد که البته قابلیت اضافه کردن بازیچی‌های دیگر به عنوان هم‌تیمی تا حداکثر دو نفر دیگر را به شما می‌دهد. اکثر مراحل بازی به نحوی طراحی شده‌اند که با همکاری تیمی چندنفره انجام شوند و در طول ماموریتها و مراحل مختلف، شما باید در غالب تیمی سه نفره به بازی کردن بپردازید.

 

تاریخ انتشار

سازندگان بازی در ادامه‌ی صحبتهایشان به این نکته اشاره کردند که ساخت چنین بازی‌ای، برای سالهای طولانی جزو برنامه‌های آنها قرار داشته و امروز از اینکه با همکاری استودیو اسکوئر انیکس توانستند آن را به مرحله‌ی تولید برسانند بسیار خوشحالند. به گفته‌ی ووجیکوفسکی، ساخت Outriders ایده‌ای بلندپروازانه برای این استودیو محسوب می‌شد که در حال حاضر آغاز شده و تا چندی دیگر به پایان می‌رسد و هدف آنها از ساخت آن، بکارگیری سالها تجربه‌شان در ساخت بازیهای سبک تیراندازی برای تولید بازی‌ای متفاوت و جدید در این سبک بوده است. در پایان، ووجیکوفسکی افزود که در حال حاضر بیش از 200 نفر در چهار استودیو در نقاط مختلف دنیا در حال کار بر روی این پروژه می‌باشند تا بزودی جزییات بیشتری از این بازی را به دنیا نشان دهند. همچنین در خصوص تاریخ انتشار بازی، به گفته‌ی سازندگان، Outriders برای انتشار در سپتامبر 2020 در نظر گرفته شده است.

شما بازیچی‌های عزیز می‌توانید تریلر این بازی را در آپارات بازیچی مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *