اخبار هفتگی

اخبار هفتگی 12 خرداد

در اخبار هفتگی این هفته

از شخصیت هایی که قراره به بازی مورتال کمبت 11 اضافه بشن در این اخبار هفتگی براتون میگیم .آپدیت جدید  Battlefield V  هم که الان در دسترسه یه مپ بزرگ به اسم Mercury که تانک و نفربر و هواپیما هم داره اضافه کرده. فورتنایت که عادت کردیم به آپدیت‌های همیشگیش ، اینبار توی اپدیت ۹.۱۰ تفنگ جدید به بازی اضافه کرد.

Red Dead Online هم چالش جدیدی برای بازیچی‌ها داره که با کشتن حیوونای وحشی امتیاز میگیرید. سازندگان بازی Apex Legends هم به شدت دارن مقابل چیترها مقاومت میکنن ، خبر از ایونت جدید و شروع فصل دوم battle pass برای Apex قبل از E3 دادن .

بازی رایگان این هفته اپیک استور هم City of Brass است. اورواچ هم که ظاهرا خیلی به فکر پیشرفت و بالانس کردن بازیشه ، قابلیتی توی PTR قرار داده که قراره بزودی به بازی اضافه بشه. بازی Hunt: showdown هم با آپدیت جدیدش کلی از باگ‌های بازی را فیکس کرد هم دوربین Spectator رو پیشرفته تر کرد، هم اسلایدی برای تغییر بازه‌ی دید یا FOV اضافه کرده که میتوانید  آن را از ۸۵ درجه در حالت پیشفرض تا ۱۱۰ درجه تغییر دهید.

در این اخبار هفتگی از کال‌ اف دیوتی جدید هم که از سری مدرن وارفیر هستش به اسم کال‌اف‌دیوتی‌ مدرن وارفیر معرفی شد که کامل یه قصه جدید رو شروع میکنه و ربطی به مدروارفیر‌های قبلی نداره ، کاراکتر هایی مثل کاپیتان پرایس و سوپ هم برگشتن و قراره نقشه‌هاش در موقع انتشار کاملا مجانی باشه براتون میگیم.

به همراه کلی خبر دیگه…

میتونید با کلیک روی اینجا اخبار هفتگی هفته پیش را ببینید.

تا اخبار هفتگی هفته ی دیگه بازیچی باشید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *