PUBG

آپدیت جدید بازی پابجی آیتم رایگان در پی آن به مناسبت یک ساله شدن این بازی

پوسته برای اسلحه‌ها

استودیو پابجی کورپ(Pubg Corp.) آپدیت جدیدی برای کاربران پی سی که مربوط به پوشش سلاح ها می شود را انتشار داد.
این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا ظاهر و پوشش هر سلاح خود را شخصی سازی کنند.به این ترتیب که با استفاده از لوت باکس های جدید از طریق پنجره customization می توانند تغییرات را ادا کنند. ترتیب بخشی سلاح ها و اسکین ها به گونه ای منظم شده که سلاح های که پیدا می کنید برحسب ترتیب پیدا کردنشان و یا سلاح هایی که مجهز به آن هستید برحسب ترتیب استفاده ی شان در دسترس قرار می گیرند همچنین درجه دار ها برحسب درجه ی اسکین (ترتیب نزولی)مرتب شده اند و با استفاده از گزینه ی view more می توان جزییات اسکین را مطالعه کرد. .برای اطلاعات بیشتر به سایت استیم سر بزنید.
شما از طریق دو نوع لوت باکس می توانید این پوشش ها را به دست آورید.یکی Triumph که به طور رندوم هر هفته و پولی است و دیگری با نام Raider که رایگان است.دقت داشته باشید که دریافت اسکین های تکراری از هر دو نوع لوت باکس ممکن است.
° رفع باگ
ایرادی که باعث میشد وقتی بازیکنان وسیله ی نقلیه ای را دقیق کنار پنجره ی ساختمان رها کردند بتوانند هنگام خروج از آن از طریق پنجره وارد ساختمان شوند حل شد
مشکلی که باعث می شد تا بازیکنان هنگام خروج از وسیله نقلیه ی کند اسیب ببینند طوریکه انگار توسط وسیله ی نقلیه ی خود ضربه خورده باشند حل شد.
مشکلی که باعث میشد تا با ضربه ی در لیست دوستانتان به پنجره ی تیمی که در آن هستید بروید نیز حل شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =

بستن
بستن