Overwatchبازی ها

آپدیت اورواچ همراه با رونمایی از نقشه ی جدید Rialto

آپدیت اورواچ در حال حاضر برای کاربران Pc, XBOX One, PS4 در دسترس است.در این به روز رسانی نه تنها از نقشه ی جدید بازی ( Rialto ) رونمایی شده بلکه تغییراتی نیز در برخی کاراکترهای بازی ایجاد شده است.عقیده دارم بیش ترین و تاثیرگذارترین آن ها هانزو( Hanzo ) بوده است.نقشه ی Rialto تا فصل بعد قابل بازی کردن در حالت Competetive نمی باشد.

  • کمپانی بلیزارد برای مدت ها روی آپدیت هانزو کار می کرده و حالا بعد از تست PTR بالاخره در آپدیت جدید این به روز رسانی ها را پیاده کرده است.در آپدیت جدید هانزو قابلیت Scatter Arrow را از دست داده و در عوض قابلیت دیگری با نام Storm Arrow به دست اورده که به او اجازه می دهد با فاصله ی زمانی کوتاه ( ۲ ثانیه ) شش پیکان با آسیب کمتر ولی با تمام قوا پرتاب کند.
  • قابلیت جدید دیگر هانزو Lunge نام دارد.این قابلیت به هانزو اجازه می دهد هنگامیکه روی هواست با پریدن بتواند به طور افقی به راست و چپ حهش کند.
  • قابلیت Sonic arrow نیز یه گونه ای تنظیم شده که بیشتر ولی با مدت اثر کمتر استفاده شود.به گونه ای که Cooldown این قابلیت از ۲۰ به ۱۲ و مدت اثرش از ۱۰ به ۶ رسیده همچنین شعاع تاثیر آن از ۱۰ متر به ۷ متر کاهش پیدا کرده است.

 

به روزرسانی باقی کاراکترها به این اندازه تاثیرگذار نبوده برای مثال در به روزرسانی های Junkrat در قابلیت  Frag Launcher اندازه ی نارنجک کاهش یافته و در قابلیت Rip Fire سرعت چرخ Junkrat کم شده است.

قابلیت Wall Ride  لوسیو( Lucio ) به طور کلی استانداردتر شده و به او اجازه می دهد تا بدون جدا شدن از دیوارها بتواند به راحتی به گوشه و کنار و اطراف حرکت کن.همچنین قابلیت Soundwave دیگر نیازی به مهمات نداشته و هنگام Reload قابل استفاده است.

قابلیت  Pulse Bomb تریسر (Tracer) مقدار قابل توجهی ازقدرت تخریب خود را از دست داده .طبق گزارشات بازیچی دلیل آن این بوده است که Tracer قاتل بسیار خوب تانک هاست !

Hitbox قابلیت Deflect گنجی (Genji) کاهش پیدا کرده.چرا که او از دور می توانست حتی موشک های بزرگ را نیز بازتاب دهد.

در قبلیت Shield Bash یریجیت یا بریگیتا (Briggite) زاویه ی مخروطب Shield  کاهش یافته است.

در ادامه ی به روز رسانی ها اولویت با حل شدن مشکلات دائمی ودر نهایت اضافه شدن تنظیماتی به  Custom Game بوده مثل قابلیت Disable کردن Regeneration مرسی (Mercy) و قابلیت های جدید هانزو.

برای خواندن نظرات سازنده های بازی و جزئیات رفع باگ به سایت اصلی بازی مراجع کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

بستن
بستن